Сторінка 7: Анестезіологи в Києві

Лікар Анестезіолог, Невролог, УЗД-фахівець Глоба Марина Василівна на Doc.ua
Анестезіолог, лікар ультразвукової діагностики вищої категорії. Докторант. Має патенти і нововведення. Марина Василівна займається визначенням оптимальної тактики лікування головного мозку за результатами ультразвукового дослідження кровопостачання головного мозку.
Лікар Анестезіолог Курділь Наталія Віталіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на токсикології. Наталія Віталіївна постійно підвищує свої навички кваліфікації за допомогою різних курсів, майстер-класів, наукових конференцій
Лікар Анестезіолог Олійник Володимир Іванович на Doc.ua
Лікар-реаніматолог, анестезіолог, завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії. Проводить екстрену реабілітацію хворих, які перебувають у важкому стані (зупинка серця, набряк легенів, інсульт, інфаркт, епілепсія та ін.)
Лікар Анестезіолог Цвєтков Антон Володимирович на Doc.ua
Послуги для дітей. Проводить підготовку та анестезіологічне забезпечення пацієнтам при планових втручаннях та під час діагностичних досліджень (МРТ, МР-спектроскопія). Володіє техніками проведення внутрішньовенним і ендотрахеальним наркозами, спинномозковою анестезією. Проводить інтенсивну терапію при різних патологічних станах у дітей. Анестезіологічний супровід рентгеноконтрастних досліджень і лікувально-діагностичних процедур, володіє навичками плазмаферезу.
Лікар Анестезіолог Рябий Петро Васильович на Doc.ua
Лікар-анестезіолог (вища категорія), провів понад 10 тисяч загальних анестезій при оперативних втручаннях в нейрохірургії, торакальної, черевної, судинної хірургії, ортопедичних операціях, реконструктивної та пластичної хірургії, а також ЛОР і офтальмологічних операціях.
Лікар Анестезіолог Лоскутов Олег Анатолійович на Doc.ua
Анестезіолог, має вищу категорію, фахівець в області методів анестезіологічного забезпечення, а також лікування критичних станів при оперативних втручаннях на судинах і серці.
Лікар Анестезіолог Кротюк Тамара Федорівна на Doc.ua
Тамара Федорівна займається анестезіологічним забезпеченням при проведенні різних гінекологічних оперативних маніпуляцій (діагностичних або лікувальних). За свою кваліфіковану роботу доктор Тамара Федорівна неодноразово нагороджувалася грамотами МОЗ та Київської міської адміністрації.
Лікар Анестезіолог Павлов Генадій Володимирович на Doc.ua
Геннадій Володимирович спеціалізується на анестезіологічному забезпеченні, супроводі оперативних втручань, проводить моніторинг. У зону його компетенції входить загальна, маткова, інгаляційна, регіональна анестезія. Лікар також займається катетеризацією нервових стовбурів, сплетінь, центральних вен
Лікар Анестезіолог Любонько Юрій Анатолійович на Doc.ua
Лікар проводить анестезіологічний супровід діагностичних процедур: МРТ, КТ, ендоскопія. Проводить підготовку та анестезіологічне забезпечення пацієнтам при планових і ургентних оперативних втручаннях.
Лікар Анестезіолог Калашникова Руслана Василівна на Doc.ua
Завідуюча відділенням інтенсивної терапії. Доктор Калашникова займається наданням реанімаційної допомоги новонародженим, а також недоношеним дітям, які мають патології розвитку серця та інших органів або їх комбінації.