Сторінка 15: Анестезіологи в Києві

Лікар Анестезіолог Борденюк Борис Васильович на Doc.ua
Борис Васильович, лікар-анастезіолог вищої категорії. Застосовує у роботі сучасні методи та методики анестезії, керується доказовою медициною.
Лікар Анестезіолог Усачова Ганна Олександрівна на Doc.ua
Анна Олександрівна здійснює анестезіологічне забезпечення операцій, діагностичних і лікувальних процедур. Веде безперервний контроль стану хворого під час анестезії, призначає обґрунтовану коригувальну терапію, інфузійно-трансфузійну терапію з урахуванням особливостей дитячого і старечого віку, супутніх захворювань, функціонального стану серцево-судинної системи, тяжкості стану пацієнта. Також проводить невідкладні заходи
Лікар Анестезіолог Іскра Юлія Антонівна на Doc.ua
Іскра Юлія Антонівна
Юлія Антонівна займається забезпеченням анестезіологічного супроводу оперативного втручання в галузі офтальмології, ЛОР-патології, абдомінальній хірургії та при проведенні ендоскопічних маніпуляцій. Веде прийом дітей з 2 до 18 років
Лікар Анестезіолог Адаменко Оксана Володимирівна на Doc.ua
Оксана Володимирівна займається наданням реанімаційної допомоги недоношеним, а також новонародженим дітям, які мають різні патології, аномалії і вади розвитку серця до операції і після проведеного хірургічного втручання.
Інститут серця, Альфа Медика
вул. Братиславська, 5ана карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Лікар Стоматолог, Хірург, Анестезіолог, Терапевт Алексєєв Артем Дмитрович на Doc.ua
Головний лікар клініки, сімейний ветеринарний лікар. Курирує і особисто опікується 1 000 сімей з вихованцями. Має більше 10 років досвіду в анестезіології, реконструктивній хірургії, абдомінальній хірургії, стоматології та терапії
Лікар Анестезіолог Швець Євгенія Анатоліївна на Doc.ua
Кваліфікований фахівець, який займається проведенням різних спеціалізованих процедур в області реаніматології і анестезіології, таких як: аналіз результатів лабораторних, функціональних і спеціальних методів дослідження, вибір виду та методу анестезії, а також анестезіологічне забезпечення операцій
Іштар
вул. Оболонська, 6на карті
Подільськийм. Тараса Шевченка
Лікар Анестезіолог Левіна Наталія Валеріївна на Doc.ua
Лікар-анестезіолог, має більше 10 років досвіду. Проводить інвазивний контроль гемодинаміки, а також механічну підтримку кровообігу, яка потрібна при важкої серцевої недостатності та ін.
Інститут серця, Альфа Медика
вул. Братиславська, 5ана карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Лікар Анестезіолог Давидюк Олена Геннадіївна на Doc.ua
Лікар-анестезіолог. Досвід роботи в центрі гострого і хронічного гемодіалізу 5 років. Основні напрямки роботи по спеціальності: анестезія при планових та ургентних оперативних втручаннях з використанням сучасних методів знеболення в нейрохірургії, абдомінальній хірургії, гінекології, урології, інтенсивна терапія при критичних станах та при декомпенсації хронічної патології у хворих терапевтичного, ендокринологічного, хірургічного профілю, інтенсивна терапія пацієнтів з COVID19 та постковідним синдромом.
Лікар Анестезіолог, Ендоскопіст Литвин Андрій Васильович на Doc.ua
Лікар кваліфікований і досвідчений анестезіолог. Проводить підготовку до оперативних втручань (наркоз), володіє всіма сучасними технологіями в області анестезії.
Лікар Анестезіолог Білка Катерина Юріївна на Doc.ua