Сторінка 20: Анестезіологи в Києві

Сьогодні, 17 Червня
Лікар Анестезіолог Скаба Олександр Петрович на Doc.ua
Досвідчений анестезіолог-реаніматолог надає невідкладну допомогу у випадках, які загрожують життю. Забезпечує безпеку хворого під час операції і контролює його стан в найближчий післяопераційний період, стежить за станом усіх життєво важливих функцій організму
Лікар Анестезіолог Василенко Олександр Іванович на Doc.ua
Доктор Василенко А.І. займається здійсненням повного анестезіологічного забезпечення для пацієнтів із серцево-судинними та іншими патологіями, які вимагають оперативного лікування.
Лікар Анестезіолог Антонюк Яна Артемівна на Doc.ua
Лікар-анестезіолог, здійснює анестезіологічне забезпечення при операціях на серці та судинах, лікування критичних станів. Працює з пацієнтами, у яких діагностовано такі стани: інфаркт міокарда, серцева недостатність, анафілактичний шок.
Дніпровськийм. Чернігівська
Лікар Анестезіолог, Терапевт, Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Тищенко Ірина Олександрівна на Doc.ua
Ветеринарний лікар широкого профілю, області професійних інтересів якого включають діагностику, кардіологію, інтенсивну терапію, анестезіологію
«ZOOЛЮКС» на Дмитрівській
ул. Дмитриевская, 39на карті
Солом'янкам. Шулявська
Лікар Анестезіолог Судакевич Сергій Миколайович на Doc.ua
Лікар-анестезіолог, забезпечує штучний кровообіг при кардіохірургічних втручаннях. При тяжкому перебігу дихальної та серцево-судинної недостатності надає екстракорпоральну підтримку життєдіяльності. Спеціаліст в сфері екстракорпоральних методів гемокоррекціі (ультрафільтрація, гемодіаліз, КПФ). Має міжнародний сертифікат GCP.
Лікар Анестезіолог Чепкая Жанна Іванівна на Doc.ua
Лікар-анестезіолог, в професійні інтереси якого входить проведення різних анестезіологічних і реаніматологічних заходів, таких як підготовка до наркозу, проведення кваліфікованого анестезіологічного забезпечення, спостереження за роботою серцево-судинної системи та ін.