Сторінка 14: Анестезіологи в Києві

Лікар Анестезіолог Піскун Олег Вадимович на Doc.ua
Олег Вадимович - лікар вищої категорії. Надає анестезіологічний супровід стоматологічних маніпуляцій. Працює з дітьми різного віку. Регулярно покращує свої професійні навички на спеціалізованих міжнародних курсах
Лікар Анестезіолог Макарь Василь Миколайович на Doc.ua
Лікар-анестезіолог другої категорії. Здійснює підготовку до оперативних втручань і процедур (наркоз). Володіє сучасними методиками в анестезіології.
Лікар Анестезіолог Кропивко Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Лікар-анестезіолог першої категорії, проводить всі види штучного кровообігу, гемодіафільтрації, гемодіаліз, гемо- та імунопреціпітаціі. Стажувалася в провідних клініках Польщі, Росії, Хорватії, Німеччини. Має сертифікат GCP міжнародного зразка.
Інститут серця, Альфа Медика
вул. Братиславська, 5ана карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Лікар Анестезіолог Свергун Олександр Миколайович на Doc.ua
Свергун Олександр Миколайович - професійний анестезіолог, займається забезпеченням всіх видів операцій і інтенсивною терапією невідкладних станів
Лікар Анестезіолог Оліфіренко Роман Васильович на Doc.ua
Роман Васильович займається анестезіологічним забезпеченням під час проведення операцій, медикаментозний сон, наркоз, критичні стани і т.д.
Лікар Сімейний лікар, Анестезіолог Онох Дарина В'ячеславівна на Doc.ua
Сімейний лікар, дитячий анастезіолог. Лікар І категорії. Член асоціації анестезіологів України.
Лікар Анестезіолог Сліпуха Олексій Григорович на Doc.ua
Олексій Григорович виконує анестезіологічне забезпечення оперативних втручань та діагностичних процедур. Проводить реанімаційні заходи. Займається проведенням тренінгів з основ домедичної і першої медичної допомоги
Лікар Анестезіолог П'ятковська Наталія Володимирівна на Doc.ua
Наталія Володимирівна займається анестезіологічним супроводом операцій загальнохірургічного, гінекологічного, судинного, неврологічного, травматологічного профілю і будь-які інші операції. Також спостерігає тяжкохворих: онкопатологія, нейрохірургія, політравма та ін.
Лікар Анестезіолог Романишин Назар Іванович на Doc.ua
Лікар анестезіолог здійснює анестезіологічний супровід пацієнтів при оперативних втручаннях. У своїй роботі використовує сучасні методики надання невідкладної допомоги у разі виникнення гострих порушень вітальних функцій. Проводить усі види анестезії при різних типах оперативних втручань, інвазивних і рентгеноконтрастних методів дослідження (загальна внутрішньовенна і ендотрахеальна анестезія, регіональна анестезія (спинномозкова та епідуральна), катетеризація центральних вен