Харків

Сторінка 4: Психотерапевти в Харкові

Лікар Нарколог, Психотерапевт Цапін Ігор Миколайович на Doc.ua
4.7
Нарколог, психотерапевт з тридцятирічним досвідом роботи, займається порятунком від алкогольної, наркотичної та інших залежностей, допомагає в позбавленні від зайвої ваги. В КОЖНОМУ МІСТІ ЛІКАР ВЕДЕ ПРИЙОМ ТІЛЬКИ ПО ПОПЕРЕДНЬОЇ ЗАПИСИ.
Лікар Психолог, Психотерапевт Лисений Євгеній Володимирович на Doc.ua
4.5
Євген Володимирович є директором Інституту сімейної психології та консультування, викладачем в університеті В.Н. Каразіна, сертифікованим тренером тренінгової компанії "Ключ", фахівцем з клієнт-центрованої, сімейної, індивідуальної психотерапії.
Лікар Психолог, Психотерапевт, Лікар нетрадиційної медицини Максимейко Володимир Ілліч на Doc.ua
4.3
Психолог, біоенерготерапевта, міжнародної категорії, консультант з сімейних проблем. Спеціалізується на емоційних порушеннях (страх, невпевненість в собі). За майже півстоліття працював у багатьох містах колишнього СРСР, в різних містах України. Засновник і перший директор одного з перших і найбільших приватних лікувально-діагностичних центрів м.Харкова, "Еввіва". Експерт з лікування алкогольної, наркотичної, ігрової, нікотинової залежності, має власні методики, вилікував понад 9 000 пацієнтів
Лікар Психіатр, Психотерапевт Штриголь Діана на Doc.ua
Психіатр вищої категорії, кандидат наук. Є тренером програми по психодрамі і з надання психологічного супроводу дітей, що мають прикордонні психічні порушення.
Лікар Нарколог, Психотерапевт Мілашенко Олена Миколаївна на Doc.ua
Нарколог вищої категорії, головними професійними обов'язками якого є лікування алкогольної залежності, а також виведення пацієнтів із запою (умови приватного стаціонару).
Лікар Психолог, Психотерапевт Агапов Микола Олегович на Doc.ua
Психолог і психотерапевт, дипломований фахівець з нейролінгвістичного програмування, коучінгу, еріксонівського гіпнозу. Проводить індивідуальне, сімейне та групове консультування, тренінги розвитку особистості.
Лікар Психолог, Психотерапевт Герасимова Тетяна Іванівна на Doc.ua
Психолог і психотерапевт, область професійної діяльності - гештальт-терапія, гештальт консультування пацієнтів з залежностями (наркотична, алкогольна), індивідуальна психотерапевтична і психологічна робота.