Харків

Сторінка 3: Гастроентерологи в Харкові

Лікар Гастроентеролог Ісаєва Наталія Олександрівна на Doc.ua
Лікар-гастроентеролог успішно діагностує і лікує такі захворювання, як коліт, гастрит, дуоденіт, ацидоз, дисбактеріоз, ентерит, холецистит, панкреатит, хвороби селезінки, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки
Лікар Гастроентеролог Журавльова Вікторія Дмитрівна на Doc.ua
Вікторія Дмитрівна спеціалізується на лікуванні захворювань травної системи. Діагностує захворювання печінки, онкологічні процеси органів. Займається лікуванням пацієнтів з тривалим субфебрилітетом, розладом функції кишечника після тривалого лікування протизапальних і антибактеріальними препаратами. Також лікар лікує ожиріння і допомагає нормалізувати метаболізм
Мілнер Медікал, багатопрофільний клініко-діагностичний центр
вул. Сумська, 13на карті
Шевченківськийм. Історичний музей
Лікар Гастроентеролог Козирєва Тетяна Євгеніївна на Doc.ua
Козирєва Тетяна Євгеніївна
Лікар спеціалізується на гастроентерології. Займається лікуванням таких захворювань, як: гастрит, панкреатит, холецистит, дискінезія жовчовивідних шляхів, цироз печінки, первинний склерозуючий холангіт, синдром Золлінгера-Еллісона, хвороба Крона, неспецифічний виразковий коліт, хронічний коліт, синдром подразненого кишечника.
Лікар Терапевт, Гастроентеролог Наприковська Наталія Миколаївна на Doc.ua
Наприковська Наталія Миколаївна
Лікар Гастроентеролог Бєлоусова Ольга Юріївна на Doc.ua
Бєлоусова Ольга Юріївна
Доктор медичних наук
21рік досвіду
Доктор спеціалізується на гастроентерології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: дисбактеріоз, гастрит, виразкова хвороба. Веде прийом для дітей від народження
Лікар Гастроентеролог Селіванова  Лариса  Ігорівна на Doc.ua
Лариса Ігорівна лікар-гастроентеролог. Терапевт вищої категорії, який має вищу категорію за спеціальностями "Гастроентерологія" і "Терапія". За 26 років своєї роботи лікар зарекомендувала себе серед колег і пацієнтів як справжній професіонал. Є членом Української асоціації гастроентерологів. Регулярно підвищує свою кваліфікацію, бере участь в конференціях, семінарах і тематичних з'їздах.
Медичний центр «ОН Клінік Харьків» на Палаці Спорту
пр-т Героїв Харкова 257на карті
Салтівський
Консультація
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
чт 02  трав.пт 03  трав.сб 04  трав.keyboard_arrow_right
Немає доступних слотів для запису
Лікар Гепатолог, Гастроентеролог, Терапевт Малишев Георгій Михайлович на Doc.ua
Георгій Михайлович Малишев займається лікуванням хвороб за профілем гастроентерології, гепатології, терапії. Доктор Малишев лікує цироз, вірусні гепатити, холецистит, жовчокам'яна хвороба, гастродуоденіт, виразкову хворобу, панкреатит, дисбактеріоз та ін.
Лікар Отоларинголог, Гастроентеролог Головін Володимир Володимирович на Doc.ua
Володимир Володимирович лікар першої категорії. Також в спеціалізацію доктора входить консервативне лікування захворювань ЛОР-органів у гострій / хронічної стадії, надання допомоги після травмування ЛОР-органів
Медичний центр Еввіва
вул. Сумська, 90на карті
Київський
Виклик додому
Лікар Дієтолог, Ендоскопіст, Гастроентеролог Тонєв Валерій Миколайович на Doc.ua
Лікар В.Н. Тонєв володіє колосальним досвідом в діагностиці, веденні та терапії гастроентерологічної патології, на ендоскопічних дослідженнях, дієтології. Проводить ефективну терапію захворювань і порушень з боку всіх органів шлунково-кишкового тракту.
Лікар Хірург, Ендоскопіст, Хірург-онколог, Гастроентеролог, УЗД-фахівець, Пластичний хірург Михайлусов Ростислав Миколайович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на хірургії, ендоскопії, онкохірургії, ультразвуковій діагностиці, гастроентерології, пластичної та реконструктивної хірургії, лазерної хірургії. Проводить операції на черевній порожнині; лапароскопічні діагностичні операції черевної і плевральної областях; видаленням грижі при пахових, пупкових, стегнових, вентральних грижах будь-якої складності із застосуванням ендопротезів і абдомінопластики
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 chevron_right