Харків

Сторінка 4: Гастроентерологи в Харкові

Лікар Терапевт, Гастроентеролог Носацька Галина Василівна на Doc.ua
Лікар-терапевт займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань терапевтичного профілю. Оформляє листки непрацездатності. Веде диспансерне спостереження за пацієнтами з хронічними захворюваннями
Медичний центр Еввіва
вул. Сумська, 90на карті
Київський
Лікар Гастроентеролог, Терапевт, Кардіолог, УЗД-фахівець Опарін Олексій Анатолійович на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар спеціалізується на терапії, гастроентерології, кардіології, ультразвуковій діагностиці. Проводить ультразвукове дослідження внутрішніх органів, електрокардіограму. Лікує такі захворювання і патології, як: гіпертонічна хвороба; аритмія; ішемічна хвороба серця. Веде прийом пацієнтів від 18 років
Лікар Гастроентеролог Лазуткіна Олена  Андріївна на Doc.ua
Олена Андріївна, доктор гастроентеролог, ендоскопіст. Лікує такі хвороби як: функціональні порушення роботи шлунково-кишкового тракту, шлунка, кишківника, печінки (гепатити, цироз, неалкогольна жирова хвороба), патології підшлункової залози. Також лікар лікує жовчнокам'яну хворобу консервативним методом, ускладнення ШКТ у постковідний період. Проводить скринінг передракової патології ШКТ.
Лікар Гастроентеролог Солодовник Ірина Олександрівна на Doc.ua
Лікар займається виявленням, профілактикою і лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, печінки, жовчного міхура і жовчовивідних шляхів.
Лікар Гастроентеролог Гриценко Марина Петрівна на Doc.ua
Лікар з великим досвідом роботи. Спеціалізується на лікуванні гастритів, гастродуоденітів і виразкової хвороби, асоційованої з Helicobacter pylori.
Лікар Гастроентеролог Карпушенко Юлія Валентинівна на Doc.ua
Юлія Валентинівна весь свій час приділяє проблемі профілактики та терапії патологій травлення у дітей, так авторству фахівця належить 8 статей та 8 тез у спеціалізованій періодиці, кожна з яких висвітлює проблеми дитячої гастроентерології станом на сьогодні.
Ваш Лікар, науковий медичний центр
повторная консультация — 150 грн.
пр-т. Науки, 77на карті
Шевченківськийм. 23 серпня
Лікар Ендоскопіст, Гастроентеролог Васильєв Олег Володимирович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на діагностиці захворювань внутрішніх органів методом ендоскопії. Проводить діагностичні дослідження стравоходу, шлунка, 12-палої кишки, товстого кишечника і органів дихання за допомогою ендоскопа, виконує забір матеріалу для гістологічного і цитологічного дослідження, тест на Helicobacter Pilori
Лікар Гастроентеролог, Ендоскопіст Поліщук Жанна Володимирівна на Doc.ua
Жанна Володимирівна веде прийом як дитячий гастроентеролог, а також - ендоскопіст (проводить процедуру гастроскопії). До робочої сферу лікаря входить діагностика і лікування порушень травлення у дітей і підлітків, включаючи вроджені патології.
ЦМЕІ, лікувально-діагностичний центр
вул. Академіка Павлова, 162 гна карті
Салтівськийм. Героїв праці
4.5
Лікар Гастроентеролог Ярошенко  Аліна Володимирівна на Doc.ua
Аліна Володимирівна лікар-гастроентеролог. Стаж роботи 7 років. Лікар щорічно удосконалює свої професійні навички. Уважний і чуйний фахівець.
Лікар Гастроентеролог Савво Володимир Михайлович на Doc.ua
41рік досвіду
Лікар гастроентеролог, має вищу категорію, працює з дітьми та підлітками. Проводить обстеження (сонографія, рН-метрія, виявлення Helycobacter pylory), становить дієтичні програми і схеми лікування для того, щоб позбавити маленьких пацієнтів від гастриту, коліту, панкреатиту і т.д.
Екомед
ул. Бакулина, 4, 3-й этажна карті
Шевченківськийм. Наукова
chevron_left 4
Показати ще 9 Лікаріautorenew
5 chevron_right