Дніпро

Сторінка 2: Лікарі функціональної діагностики в Дніпрі

Лікар Невролог, Лікар функціональної діагностики Лоїк Олена Володимирівна на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар невролог дитячий і дорослий, проводить лікування різних психоневрологічних захворювань: головного болю, енурезу, безсоння, епілепсії, гідроцефалії, ускладнень запальних захворювань, травм мозку, вегетативних дисфункцій і ін.
Кабінет лікаря Лоїк Є.В.
вул. М. Грушевського, 24на карті
Шевченківський
Лікар УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Новохатній Олександр Анатолійович на Doc.ua
Новохатний Олександр Анатолійович має значний досвід роботи та вищу категорію з УЗД. Виконує обстеження: м'яких тканин, суглоби, серцево-судинний комплекс (МАГ, кінцівки, б/в аорти, серце), нирки зі шлунком та кишечником, органи ендокринної системи, еластографію (печінка, підшлункова, щитовидна залоза, молочні та грудні залози).
Медичний центр Ольвія-мед
вул. Половицька, 11на карті
Центральний
Лікар Лікар функціональної діагностики, Кардіолог Киян Наталія Валентинівна на Doc.ua
Кардіолог вищої категорії Киян Наталія Валентинівна має великий досвід роботи. Проводить консультування та огляд пацієнтів ;, ЕКГ з подальшою її розшифровкою з поясненнями. ЕхоКГ (УЗД серця) за нормами ВООЗ, призначення і подальша інтерпретація аналізів, підбір і корекцію лікування, довгострокове ведення пацієнтів
Лікар Лікар функціональної діагностики Літвекова Світлана Валентинівна на Doc.ua
31рік досвіду
Світлана Валентинівна компетентна в проведенні функціональної діагностики захворювань серцево-судинної системи. Виконує добовий моніторинг артеріального тиску за Холтером, ультразвукову та електрокардіографію. Допомагає виявити хвороби серця на ранніх стадіях і направляє на подальше лікування до вузькопрофільних спеціалістів
Поліклініка Святого Антипи
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
Лікар Лікар функціональної діагностики Сущенко Наталія Петрівна на Doc.ua
Лікар функціональної діагностики, займається консультуванням щодо грудного вигодовування, з питань вакцинації дітей, а також лікуванням різних захворювань у пацієнтів від народження і до 18 років. Проводить діагностику і лікування патологій немовлят.
Ваш доктор
пр. Дмитра Яворницького 123 Ана карті
Шевченківськийм. Вокзальна
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики, Терапевт Бойко-Яновська Ірина Яківна на Doc.ua
Консультативний медичний центр
вул. Космічна, 13кна карті
Соборний
Здорова родина
пр. Пушкіна, 42 бна карті
Центральний
Лікар Лікар функціональної діагностики Палюра Олена Валеріївна на Doc.ua
Доктор Палюра Є.В. в повному обсязі володіє всім спектром функціональних досліджень роботи серця, дихальної системи і т.д. Олена Валеріївна проводить звичайні і навантажувальні кардіотести, різні дослідження функції зовнішнього дихання.
Лікар Лікар функціональної діагностики Сільвестрова  Любов  Вікторівна на Doc.ua
Лікар проводить електрокардіограму, спірометрію, електроенцефалограму, велоергометрію, Холтер ЕКГ/АТ, УЗД серця, УЗД судин голови та шиї.
Лікар Лікар функціональної діагностики Піддубна Олена Петрівна на Doc.ua
Лікар функціональної діагностики вищої категорії, займається оцінкою функціональних можливостей органів і систем організму, а також діагностикою захворювань за допомогою інструментальних методів дослідження. Проводить ЕКГ, добове моніторування артеріального тиску, ультразвукове дослідження серця (ехокардіографія), пробу з фізичним навантаженням і ін.
Ваш доктор
Стоимость приема равна стоимости необходимого исследования
пр. Дмитра Яворницького 123 Ана карті
Шевченківськийм. Вокзальна