Сторінка 2: Лікарі функціональної діагностики в Дніпрі

за ціною
за стажем
за кількістю відгуків
Сьогодні, 27 Вересня
Лікар Невролог, Лікар функціональної діагностики Лоїк Олена Володимирівна на Doc.ua
21 років досвіду
Діти
Лікар невролог дитячий і дорослий, проводить лікування різних психоневрологічних захворювань: головного болю, енурезу, безсоння, епілепсії, гідроцефалії, ускладнень запальних захворювань, травм мозку, вегетативних дисфункцій і ін.
В даний момент запис до лікаря через наш сервіс не ведеться
Лікар Лікар функціональної діагностики Літвекова Світлана Валентинівна на Doc.ua
31 років досвіду
Дорослі
Світлана Валентинівна компетентна в проведенні функціональної діагностики захворювань серцево-судинної системи. Виконує добовий моніторинг артеріального тиску за Холтером, ультразвукову та електрокардіографію. Допомагає виявити хвороби серця на ранніх стадіях і направляє на подальше лікування до вузькопрофільних спеціалістів
Лікар Лікар функціональної діагностики Сущенко Наталія Петрівна на Doc.ua
28 років досвіду
Дорослі
Лікар функціональної діагностики, займається консультуванням щодо грудного вигодовування, з питань вакцинації дітей, а також лікуванням різних захворювань у пацієнтів від народження і до 18 років. Проводить діагностику і лікування патологій немовлят.
3.2
Лікар Лікар функціональної діагностики Піддубна Олена Петрівна на Doc.ua
Дорослі
Лікар функціональної діагностики вищої категорії, займається оцінкою функціональних можливостей органів і систем організму, а також діагностикою захворювань за допомогою інструментальних методів дослідження. Проводить ЕКГ, добове моніторування артеріального тиску, ультразвукове дослідження серця (ехокардіографія), пробу з фізичним навантаженням і ін.
2.3
Лікар Лікар функціональної діагностики Палюра Олена Валеріївна на Doc.ua
7 років досвіду
Дорослі
Доктор Палюра Є.В. в повному обсязі володіє всім спектром функціональних досліджень роботи серця, дихальної системи і т.д. Олена Валеріївна проводить звичайні і навантажувальні кардіотести, різні дослідження функції зовнішнього дихання.
chevron_left 1 2 chevron_right