Дніпро

Сторінка 2: Репродуктологи в Дніпрі

Лікар Репродуктолог, Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Поварова Христина Павлівна на Doc.ua
Спектр діяльності лікаря-гінеколога охоплює діагностування і лікування захворювань шийки матки, які передбачають біопсію, кольпоскопію, кріодеструкцію, радіохірургічну терапію, коагуляцію. Лікар працює з проблемами клімактеричного періоду, постменопаузи, призначає гормональні препарати, лікує запальні захворювання органів малого тазу, гормональні порушення. Христина Павлівна спеціалізується також на консультуванні та лікуванні всіх видів безпліддя, проведення програм ДРТ.
Лікар Репродуктолог, Акушер-гінеколог Коломоєць Павло Володимирович на Doc.ua
Лікар проводить консультативний прийом, обстеження і лікування пацієнток із захворюваннями шийки матки, порушенням менструального циклу, кліматичними розладами, інфекційно-запальними захворюваннями, також інфекцій що передаються статевим шляхом і т.д. Займається підбором засобів контрацепції, введенням і видаленням внутрішньоматкових контрацептивів пацієнткам.
Лікар Репродуктолог, Акушер-гінеколог Ладьюкова Ольга Валентинівна на Doc.ua
Ольга Валентинівна застосовує УЗД ОМТ, кольпоскопію, внутрішньоматкову інсемінацію для діагностики таких захворювань, як кіста, клімактеричні розлади, безпліддя, ендометріоз і лікує їх.
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог Перелигін Володимир Ігорович на Doc.ua
Сфера професійної діяльності лікаря - захворювання і патології жіночих статевих органів. Для діагностики репродуктологічних і гінекологічних хвороб доктор застосовує УЗ-дослідження, а для їх лікування - ендоскопічну хірургію і штучне запліднення.
4.6
Лікар Репродуктолог, Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Ілляшенко Олеся Євгеніївна на Doc.ua
Акушер-гінеколог проводить ультразвукову діагностику на наявність патологій матки і придатків, грудних і щитовидної залоз, а також такі процедури, як кольпоскопія, аспіраційна біопсія і пункція. Лікує запальні захворювання органів малого тазу, а також такі захворювання, як кіста яєчників, ендометріоз, патологічний клімакс, мастопатії. Олеся Євгеніївна також спеціалізується на діагностиці неплідності та надає послуги з репродуктології.
Шевченківський
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Карпович  Олена  Леонідівна на Doc.ua
Олена Леонідівна лікар ультразвукової діагностики, акушер-гінеколог, лікар пренатальної діагностики, репродуктолог. Володіє усіма сучасними методиками допоміжних репродуктивних технологій. Спеціалізується на складних випадках безпліддя, повторних невдалих спробах. Олена Леонідівна веде вікових пацієнтів та пацієнтів з низьким та різко зниженим оваріальним резервом.
Шевченківський
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог Перелигін Ігор Веніамінович на Doc.ua
Веде прийом як акушер-гінеколог, репродуктолог. Є засновником Genesis Dnepr, а також керівником центру. Займається проблемами по загальній гінекології, андрології, допоміжним репродуктивним технологіям. Проводить ЕКО, інсемінацію, лікує різнівиди жіночого/чоловічого безпліддя.
Лікар Репродуктолог Стекленева Наталія Іванівна на Doc.ua
Ембріолог, кандидат біологічних наук, кваліфікований біохімік. Пріоритетні напрямки в роботі - сучасні методи ДРТ, такі як ЕКО, ІКСІ, допоміжний хетчинг, метод кріозбереження ембріонів, яйцеклітин і ін.
Лікар Репродуктолог Агаркова  Оксана  Анатоліївна на Doc.ua
Оксана Анатоліївна - лікар лаборант першої кваліфікаційної категорії. Медичний стаж 13 років. Проводить лабораторну діагностику чоловічого безпліддя і всіх ембріологічних процедур, впроваджених в Medicover Fertility Дніпро.