Дніпро

Сторінка 3: Психологи в Дніпрі

Лікар Психолог Соболевська Наталія Сергіївна на Doc.ua
Консультація від800 грн
Наталія Сергіївна є кваліфікованим психологом, які займаються як індивідуальним, так і сімейним консультуванням, наданням допомоги в конфліктних ситуаціях, при проблемах з самооцінкою, стресі, підвищеній тривожності і т.д.
Лікар Психолог, Психотерапевт Кремінська Алла Вікторівна на Doc.ua
Алла Вікторівна проводить індивідуальне консультування і допомагає вирішувати проблеми, пов'язані з почуттям провини, заниженою самооцінкою і невпевненістю в собі. Допомагає в здобутті професійної орієнтації, в пошуку вибору професії. Працює з тривожними розладами, страхами, нав'язливими станами, панічними атаками, депресивними розладами.
Лікар Психіатр, Психолог, Психотерапевт, Сексолог Кулікович Антон Юрійович на Doc.ua
Ти не один. Я знаю, що тобі важко. Страх і тривога перед невідомим майбутнім, життя в реаліях війни вселяють почуття безпорадності. Викликають безліч запитань. Від пошуку відповідей на які стає лише гірше. Знай, ти не один. Подзвони, і я допоможу. Знайти правильні відповіді, налагодити стосунки в сім'ї, порозумітися з дитиною. Допоможу впоратися з тривогою, подолати страх і знайти правильний шлях. Знову повірити в себе та свої сили. Антон Юрійович. PhD (к.ю.н.), лікар-психіатр, психотерапевт, який пройшов 14-річну практичну школу вітчизняної психіатрії та 4-річну практичну та наукову школу зарубіжної психіатрії. Автор спеціалізованих лекційних програм, що підвищують рівень розуміння проблематики в галузі процесів, що впливають на людину та людство в цілому.
Лікар Психолог Гриценко Ольга Борисівна на Doc.ua
Психолог, проводить консультації, тренінги, майстер-класи та веде групи, використовуючи арт-терапію, юнгіанську терапію і інтегративний підхід. Працює з такими проблемними питаннями, як життєві, вікові кризи, кризи у відносинах з батьками, питання самореалізації.
Лікар Психолог, Дерматовенеролог Барсукова Лариса Ізотовна на Doc.ua
Лікар проводить розтин фурункулів, карбункулів, видалення стрижнів, збір матеріалу для обстеження на ЗПП. Спеціалізується на лікуванні гострих, хронічних дерматозів, екземи, псоріазу, атопічного дерматиту, вітіліго, корости, себореї, захворювань волосся, нігтів, мікозів
Лікар Психолог Дорошенко Світлана Василівна на Doc.ua
Займається кризовим консультуванням, працює з пацієнтами, що перенесли травми, надає консультаційні послуги підліткам та дітям, жінкам (з питань безпліддя, втрати дитини), сім'ям (по внутрішнім конфліктам). Також даний фахівець коригує психоемоційні стани.
Лікар Психолог Гулай Оксана Євгеніївна на Doc.ua
Психолог, гештальт-терапевт, працює з такими запитами, як любовна залежність, психосоматика, кризи (особистісні і вікові), втрата близької людини, незадоволеність життям, невпевненість і т.д.
Лікар Психолог, Терапевт Душейко Неля Нодаріївна на Doc.ua
Лікар-психолог, аналітично орієнтований терапевт, сімейний консультант. Область професійних інтересів зосереджена на депресивних станах, ігровій залежності, сімейних проблемах і психосоматичних захворюваннях.
Лікар Дерматолог, Психолог, Сімейний лікар Півняк Оксана Андріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на практичній сімейній та нетрадиційній медицині, допомагає вирішити проблеми зі здоров'ям емоційного, міжособистісного, діяльного, цільового або ціннісного характеру і т.д. Займається лікуванням дерматологічних захворювань.
Лікар Психолог Тарасевич Інна Юріївна на Doc.ua
Лікар психолог, керівник центру «MyPsy». Працює з такими техніками і підходами, як гештальт-терапія, коучинг, сімейна системна терапія, психологічне консультування, магістр психології, автор і ведуча навчальних програм, викладач ВНЗ. Допомагає пацієнтам, які страждають через ситуацій, що викликають внутрішній дискомфорт, кризових моментів, а також компетентна в коучингу особистої ефективності, досягнення успіху і психології щастя.
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right