Дніпро

Сторінка 3: Психологи в Дніпрі

Лікар Психолог Струс Наталія Юріївна на Doc.ua
Лікар-психолог, гештальтерапевт, супервізор зі стажем роботи 9 років
Лікар Психолог, Психотерапевт Гончар Тетяна Іванівна на Doc.ua
Гончар Тетяна Іванівна має великий досвід роботи в області психології. Проводить консультативні прийоми, консультування батьків з питань дитячо-батьківських відносин, психотерапію, ігрові та арт-терапії для дітей і підлітків
Лікар Психолог Погрібна Алла Петрівна на Doc.ua
Алла Петрівна є фахівцем з дитячої психології, пісочної терапії, дефектології. Доктор Погрібна А. П. в роботі використовує корекційну програму «ЛОГО Діакорр 1».
Кабінет лікаря Лоїк Є.В.
вул. М. Грушевського, 24на карті
Шевченківський
Лікар Психотерапевт, Психолог Кремінська Алла Вікторівна на Doc.ua
Алла Вікторівна проводить індивідуальне консультування і допомагає вирішувати проблеми, пов'язані з почуттям провини, заниженою самооцінкою і невпевненістю в собі. Допомагає в здобутті професійної орієнтації, в пошуку вибору професії. Працює з тривожними розладами, страхами, нав'язливими станами, панічними атаками, депресивними розладами.
Лікар Психотерапевт, Психолог, Сексолог, Психіатр Кулікович Антон Юрійович на Doc.ua
Ти не один. Я знаю, що тобі важко. Страх і тривога перед невідомим майбутнім, життя в реаліях війни вселяють почуття безпорадності. Викликають безліч запитань. Від пошуку відповідей на які стає лише гірше. Знай, ти не один. Подзвони, і я допоможу. Знайти правильні відповіді, налагодити стосунки в сім'ї, порозумітися з дитиною. Допоможу впоратися з тривогою, подолати страх і знайти правильний шлях. Знову повірити в себе та свої сили. Антон Юрійович. PhD (к.ю.н.), лікар-психіатр, психотерапевт, який пройшов 14-річну практичну школу вітчизняної психіатрії та 4-річну практичну та наукову школу зарубіжної психіатрії. Автор спеціалізованих лекційних програм, що підвищують рівень розуміння проблематики в галузі процесів, що впливають на людину та людство в цілому.
Приватний кабінет психотерапевта А. Кулікович
Виконкомівська, 56ана карті
Центральнийм. Вокзальна
Лікар Психолог Гриценко Ольга Борисівна на Doc.ua
Психолог, проводить консультації, тренінги, майстер-класи та веде групи, використовуючи арт-терапію, юнгіанську терапію і інтегративний підхід. Працює з такими проблемними питаннями, як життєві, вікові кризи, кризи у відносинах з батьками, питання самореалізації.
MyPsy, центр практичної психології
Оплата почасовая.
вул. Січеславська Набережна, 39ана карті
Соборний
Лікар Дерматовенеролог, Психолог Барсукова Лариса Ізотовна на Doc.ua
Барсукова Лариса Ізотовна
Лікар проводить розтин фурункулів, карбункулів, видалення стрижнів, збір матеріалу для обстеження на ЗПП. Спеціалізується на лікуванні гострих, хронічних дерматозів, екземи, псоріазу, атопічного дерматиту, вітіліго, корости, себореї, захворювань волосся, нігтів, мікозів
Медичний центр Ольвія-мед
вул. Половицька, 11на карті
Центральний
Виклик додому
Лікар Психолог Дорошенко Світлана Василівна на Doc.ua
Займається кризовим консультуванням, працює з пацієнтами, що перенесли травми, надає консультаційні послуги підліткам та дітям, жінкам (з питань безпліддя, втрати дитини), сім'ям (по внутрішнім конфліктам). Також даний фахівець коригує психоемоційні стани.
2 психологи
вул. Чкалова, 44/408на карті
Новокодацький
Лікар Психолог Гулай Оксана Євгеніївна на Doc.ua
Психолог, гештальт-терапевт, працює з такими запитами, як любовна залежність, психосоматика, кризи (особистісні і вікові), втрата близької людини, незадоволеність життям, невпевненість і т.д.
МІГІС, Міжрегіональний інститут гештальт-терапії і мистецтва
вул. Виконкомівська, 24, офіс 12на карті
Новокодацький
Виклик додому
Лікар Психолог, Терапевт Душейко Неля Нодаріївна на Doc.ua
Лікар-психолог, аналітично орієнтований терапевт, сімейний консультант. Область професійних інтересів зосереджена на депресивних станах, ігровій залежності, сімейних проблемах і психосоматичних захворюваннях.
Поліклініка Святого Антипи
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 chevron_right