Дніпро

Сторінка 6: Психологи в Дніпрі

Лікар Психолог, Психотерапевт Тимошенко  Катерина  Андріївна на Doc.ua
Фахівець працює з такими проблемами, як тривожність, головний біль, порушення комунікації з однолітками, невпевненість у собі, страх невдач, втрати близьких, біль невідомого характеру.
Лікар Психотерапевт, Психолог Шевченко Надія Юріївна на Doc.ua
Надія Юріївна - сертифікований гештальт-психотерапевт, психолог, фахівець з міжнародних відносин, залежностей, психосоматики, сімейного консультування. Проводить психотерапію для лікування депресій, вирішення питань самооцінки, тривожних станів, страхів, фобій, психосоматики. Спеціаліст веде сімейне консультування при наявності проблем у відносинах, в разі розлучення, конфліктів з партнером.
Приватний кабінет психолога Надії Шевченко
Семейная консультация - 660 грн.
вул. Святослава Хороброго, 35на карті
Центральний
Лікар Психолог Воробйова Юлія Станіславівна на Doc.ua
Психолог, гештальт-терапевт, працює з пацієнтами, що звертаються з такими проблемами, як знижена самооцінка та невпевненість у собі. Допомагає боротися з постійним стресом на роботі і професійним вигоранням, а також зі станами страху, хронічною втомою і ін.
МІГІС, Міжрегіональний інститут гештальт-терапії і мистецтва
вул. Виконкомівська, 24, офіс 12на карті
Новокодацький
Лікар Психолог Маляренко Ольга Леонідівна на Doc.ua
Психолог, гештальт-терапевт, терапевт по еріксонівському гіпнозу. Спеціаліст методу системних і організаційних розстановок. Проводить психологічне консультування з таких питань: конфліктність і агресія, зрада, ревнощі, труднощі в спілкуванні, занижена самооцінка, панічні напади та ін.
Лікар Психотерапевт, Психолог Александренко Уляна Юріївна на Doc.ua
Уляна Юріївна проводить психологічні консультації, немедикаментозну психотерапію і психоаналіз. Працює з постраждалими від насильства. Допомагає визначитися з профорієнтацією.
Приватна психологічна практика Уляни Александренко
вул. Кірова 82 гна карті
Шевченківський
Лікар Психолог Мельник Інна  на Doc.ua
Психолог, проводить консультації клієнтів щодо міжособистісних і залежних відносин, конфліктології, сексуальності. Є тренером груп особистісного розвитку, а також різних програм (наприклад, «Знайомство з собою»).
MyPsy, центр практичної психології
вул. Січеславська Набережна, 39ана карті
Соборний
Лікар Психолог Мартинова Ярослава  на Doc.ua
Психолог, сертифікований інструктор йоги, працює з проблемами близькості (формування, підтримки та порушення) - самотність, співзалежних відносини та ін., проблемами партнерства, вигоряння емоційного і професійного. Психолог в тілесно-орієнтованому підході. Працює з питаннями відновлення психо-емоційного і тілесного балансу людини. Використовує арт-терапію, пісочну терапію, медитативні техніки і ін.
Лікар Психолог Титенко Тетяна Григорівна на Doc.ua
Тетяна Григорівна спеціалізується на усуненні психологічних розладів, лікуванні травм, психосоматичних захворювань. Проводить терапію по відновленню психічної рівноваги, навчає технікам релаксації. В роботі застосовує різні методики, такі як травма-сфокусована арт-терапія, тілесна травматерапія і ін.
Приватний кабінет психолога-консультанта Тітенко Т.Г.
вул. Святослава Хороброго, 44на карті
Центральний
Лікар Психолог Камерцель Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Тетяна Володимирівна є практикуючим психологом, тілесно-орієнтованим психотерапевтом. Вона працює за методикою тілесно-орієнтованої психотерапії, пісочної терапії з елементами юнгіанського аналізу, кінезіологічні діагностики і корекції, методикою універсального системного підходу. Камерцель Т.В. також надає допомогу під час сімейних, особистісних, вікових кризах. Лікар діагностує і коригує стресові стани і діслексичні порушення, надає допомогу з профорієнтацією.
Кристал
вул. Троїцька, 37на карті
Шевченківський
Лікар Психолог Ландман Еліна Михайлівна на Doc.ua
Директор центру "Імаго", практичний психолог і психотерапевт, пріоритетний напрямок роботи консультування і психотерапія дорослих, застосування на практиці таких психотерапевтичних методик як псіхоаналітичний аналіз, поведінково-когнітивний аналіз, а також використання екзістенціального і еклітичного підходу.
Кабінет психоаналітичноорієнтовного психотерапевта Носікової
вул. Акінфієва 18, кабінет 408 ана карті
Соборний
chevron_left
Показати ще 3 Лікаріautorenew
6 7 chevron_right