Дніпро

Сторінка 5: Психологи в Дніпрі

Лікар Дієтолог, Косметолог, Масажист, Психолог Мінкіна Ельвіра Ігорівна на Doc.ua
Лікар косметолог, масажист, дієтолог, а також психолог, проводить корекцію вікових змін обличчя і тіла, різні види масажу, апаратну корекцію фігури. Спеціаліст в області корекції ваги і метаболічних процесів, надання допомоги пацієнтам з залежностями (алкогольної, нікотинової, харчової), проблемами, пов'язаними з працевлаштуванням і міжособистісними відносинами.
«Молодій», територія краси і здоров'я
Запоріжське шосе, 62на карті
Шевченківський
Лікар Психотерапевт, Психолог Соляєв Микола Геннадійович на Doc.ua
Микола Геннадійович - автор методики безмедикаментозного відновлення сну при безсонні, врівноваження емоційної сфери, швидкого відновлення. Лікар є творцем авторського підходу до лікування ігрової та казино-залежностей а також - автором методики знеболювання за допомогою сугестивної психотерапії.
Центр краси та здоров'я «Лінія»
вул. Шевченко, 20на карті
Центральнийм. Вокзальна
Лікар Психолог Панова Олена Євгеніївна на Doc.ua
Психолог-консультант, медичний психолог, педагог. Дотримується холістичного погляду на природу психічного, допомагає не просто вирішити проблему, а й побачити себе цілісно, ​​що збільшує адаптованість і ефективність особистості.
Психологічний центр Олени Панової
вул. Новокримська, д. 4-а, кв. 33на карті
Чечелівський
Лікар Психолог Пригунова Світлана Анатоліївна на Doc.ua
Психолог, гештальт-терапевт, фахівець в області вирішення всіх питань відносин в парі, внутрішньо-і міжособистісних конфліктів, питань особистісного розвитку, пошуку найкращого рішення будь-якій життєвій ситуації, а також робота з пацієнтами, що страждають від ревнощів і зради. Вирішує психосоматичні проблеми (депресія, психологічне безпліддя і ін.).
МІГІС, Міжрегіональний інститут гештальт-терапії і мистецтва
вул. Виконкомівська, 24, офіс 12на карті
Новокодацький
Лікар Психолог Піскунова Наталія Іванівна на Doc.ua
Є гештальт-терапевтом, психологом, асоційованим тренером МІГІС. В область професійних інтересів Наталії Іванівни входить проведення групової терапії, арт-терапії, тілесно-орієнтованої та сімейної терапії. Також даний фахівець працює з психосоматичними розладами в ключі гештальт підходу, займається дослідженням ставлення до грошей.
2 психологи
вул. Чкалова, 44/408на карті
Новокодацький
Лікар Психолог Сай Оксана Вікторівна на Doc.ua
Психолог, працює з особистісними проблемами пацієнтів, міжособистісними відносинами, психосоматичними розладами. Має досвід проведення ворк-шопів, а також розробки тренінгів і їх ведення. У своїй практиці широко використовує гештальт-терапію. Працює з дітьми.
MyPsy, центр практичної психології
Приватний кабінет психолога Ольги Полях
вул. Старокозацька, 34А, оф. 6на карті
Шевченківський
Лікар Психотерапевт, Психіатр, Психолог Дубченко Ірина Геннадіївна на Doc.ua
Лікар допомагає впоратися з прикордонними станами (психози, неврози), розладами афективної сфери, психосоматичні розлади, панічними атаками, фобіями і депресивними станами. Проводить довгострокову і короткофокусну терапію.
Лікар Психолог Гордіна Ірина Андріївна на Doc.ua
Психолог, магістр психології, працює з такими проблемами, як психогенне безпліддя, перинатальні втрати, загрози переривання вагітності, підготовка подружніх пар до зачаття. Компетентна у вирішенні проблем міжособистісних відносин, а також проводить тренінги для жінок.
MyPsy, центр практичної психології
вул. Січеславська Набережна, 39ана карті
Соборний
Лікар Психолог Дудник Аліна Дмитрівна на Doc.ua
Дитячий психолог Дудник Аліна Дмитрівна, має великий досвід роботи. Проводить для дітей і підлітків ігрову терапію, арт-терапію та групові психотерапії. А також консультує батьків з питань дитячо-батьківських відносин
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 chevron_right