Дніпро

Сторінка 5: Психологи в Дніпрі

Лікар Психолог Сай Оксана Вікторівна на Doc.ua
Психолог, працює з особистісними проблемами пацієнтів, міжособистісними відносинами, психосоматичними розладами. Має досвід проведення ворк-шопів, а також розробки тренінгів і їх ведення. У своїй практиці широко використовує гештальт-терапію. Працює з дітьми.
Лікар Психолог, Психотерапевт Полях Ольга Іванівна на Doc.ua
Лікар Психолог Гордіна Ірина Андріївна на Doc.ua
Психолог, магістр психології, працює з такими проблемами, як психогенне безпліддя, перинатальні втрати, загрози переривання вагітності, підготовка подружніх пар до зачаття. Компетентна у вирішенні проблем міжособистісних відносин, а також проводить тренінги для жінок.
Лікар Психолог, Психотерапевт Шевченко Надія Юріївна на Doc.ua
Надія Юріївна - сертифікований гештальт-психотерапевт, психолог, фахівець з міжнародних відносин, залежностей, психосоматики, сімейного консультування. Проводить психотерапію для лікування депресій, вирішення питань самооцінки, тривожних станів, страхів, фобій, психосоматики. Спеціаліст веде сімейне консультування при наявності проблем у відносинах, в разі розлучення, конфліктів з партнером.
Лікар Психолог Воробйова Юлія Станіславівна на Doc.ua
Психолог, гештальт-терапевт, працює з пацієнтами, що звертаються з такими проблемами, як знижена самооцінка та невпевненість у собі. Допомагає боротися з постійним стресом на роботі і професійним вигоранням, а також зі станами страху, хронічною втомою і ін.
Лікар Психолог, Психотерапевт Александренко Уляна Юріївна на Doc.ua
Уляна Юріївна проводить психологічні консультації, немедикаментозну психотерапію і психоаналіз. Працює з постраждалими від насильства. Допомагає визначитися з профорієнтацією.
Лікар Психолог Мельник Інна на Doc.ua
Психолог, проводить консультації клієнтів щодо міжособистісних і залежних відносин, конфліктології, сексуальності. Є тренером груп особистісного розвитку, а також різних програм (наприклад, «Знайомство з собою»).
Лікар Психолог Титенко Тетяна Григорівна на Doc.ua
Тетяна Григорівна спеціалізується на усуненні психологічних розладів, лікуванні травм, психосоматичних захворювань. Проводить терапію по відновленню психічної рівноваги, навчає технікам релаксації. В роботі застосовує різні методики, такі як травма-сфокусована арт-терапія, тілесна травматерапія і ін.
Лікар Психолог Камерцель Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Тетяна Володимирівна є практикуючим психологом, тілесно-орієнтованим психотерапевтом. Вона працює за методикою тілесно-орієнтованої психотерапії, пісочної терапії з елементами юнгіанського аналізу, кінезіологічні діагностики і корекції, методикою універсального системного підходу. Камерцель Т.В. також надає допомогу під час сімейних, особистісних, вікових кризах. Лікар діагностує і коригує стресові стани і діслексичні порушення, надає допомогу з профорієнтацією.
Лікар Психолог Ландман Еліна Михайлівна на Doc.ua
Директор центру "Імаго", практичний психолог і психотерапевт, пріоритетний напрямок роботи консультування і психотерапія дорослих, застосування на практиці таких психотерапевтичних методик як псіхоаналітичний аналіз, поведінково-когнітивний аналіз, а також використання екзістенціального і еклітичного підходу.
chevron_left
Показати ще 3 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right