Дніпро

Сторінка 4: Психологи в Дніпрі

Лікар Психолог, Сімейний лікар, Дерматолог Півняк Оксана Андріївна на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар спеціалізується на практичній сімейній та нетрадиційній медицині, допомагає вирішити проблеми зі здоров'ям емоційного, міжособистісного, діяльного, цільового або ціннісного характеру і т.д. Займається лікуванням дерматологічних захворювань.
Кристал
вул. Троїцька, 37на карті
Лікар Психолог Тарасевич Інна Юріївна на Doc.ua
Лікар психолог, керівник центру «MyPsy». Працює з такими техніками і підходами, як гештальт-терапія, коучинг, сімейна системна терапія, психологічне консультування, магістр психології, автор і ведуча навчальних програм, викладач ВНЗ. Допомагає пацієнтам, які страждають через ситуацій, що викликають внутрішній дискомфорт, кризових моментів, а також компетентна в коучингу особистої ефективності, досягнення успіху і психології щастя.
MyPsy, центр практичної психології
Оплата почасовая.
вул. Січеславська Набережна, 39ана карті
Соборний
Лікар Психіатр, Психолог Бебешко  Михайло  Васильович на Doc.ua
Займається лікуванням таких захворювань та патологій, як: генералізований тривожний розлад (тривожність, депресія); посттравматичний стрес (та емоційні ями); біполярний афективний розлад (маніакально-депресивний психоз); депресія, шизофренія, епілепсія, інволюційні психози, алкоголізм, наркоманія
Лікар Психолог Саулова Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Ірина Анатоліївна надає психологічну допомогу при наявних конфліктах в сім'ї і на роботі, вікових кризах, зради, втрати і горе, проблеми в стосунках чоловік-жінка. Допомагає впоратися з панічними атаками, невпевненістю в собі, страхами, низькою самооцінкою, фобіями, станом після розлучення.
МІГІС, Міжрегіональний інститут гештальт-терапії і мистецтва
вул. Виконкомівська, 24, офіс 12на карті
Новокодацький
Лікар Психолог, Психотерапевт Васильєва-Гуртова Юлія Володимирівна на Doc.ua
Психолог, психотерапевт, особистий коуч-тренер. Орієнтація 3-х шкіл: позитивна психотерапія, гештальт-психотерапія, універсальний системний підхід. Займається наданням допомоги при кризах: вікових, особистісних, сімейних, міжособистісних. Працює з дітьми від 6 років.
Кристал
вул. Троїцька, 37на карті
4.7
Лікар Психолог Боборикіна Ольга Григорівна на Doc.ua
Лікар психолог, займається проблемами адаптації у дітей та дорослих, працює з наркозалежними, людьми з алкогольною та нікотинової залежностями. Допомагає пацієнтам при «вигоранні» на роботі, надає психологічну допомогу бійцям і переселенцям, проводить психологічну корекцію і психодіагностику за системою Віри Грачової, а також психологічне консультування на підприємствах.
Поліклініка Святого Антипи
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
4.3
Лікар Психолог Мислейко Ірина Ігорівна на Doc.ua
Психолог, гештальт-терапевт по роботі з батьками, а також дітьми, сімейний системний терапевт. Працює з такими проблемами пацієнтів, як вікові кризи, міжстатевих стосунків, самотність, страх смерті, «дитячі» питання в колективі і вдома (агресивність, упертість, апатія, конфліктні ситуації, страхи) і т.д.
Лікар Психолог Іщенко Вікторія  Олександрівна на Doc.ua
Практикуючий психолог з досвідом. Працює з такими запитами: -біль, стрес, перевтома, апатія, безсилля, страх і фобії, нав’язливі думки, відчуття тривоги, емоційна залежність, спів залежні відносини, проблеми складного вибору. Лікар гарантує взаєморозуміння, підтримку та конфіденційність.
3.8
Лікар Психолог, Сексолог, Психотерапевт Слюсаренко Вікторія Ігорівна на Doc.ua
Веде прийом підлітків (з 14 років) і дорослих. Допомагає розібратися в проблемах з самореалізацією, роботою, сімейних відносин і партнерських, впоратися з залежностями, депресіями, харчовими розладами і т.д. Багаторазово брала участь в телепередачах на 51 каналі, в проектах міжнародних та українських психоаналітичних організацій (конференції, семінари).
Приватний кабінет психолога Вікторії Слюсаренко
вул. Князя Володимира Великого, 16на карті
Лікар Психіатр, Психолог, Психотерапевт Вараксін Ігор Вікторович на Doc.ua
Вараксін Ігор Вікторович
31рік досвіду
Психіатр вищої категорії, валеолог, психофізіолог, психотерапевт. Є головним фахівцем з південно-центральному регіону Слов'янського альянсу оздоровчих тренінгових програм у сфері методик корекції ваги. Також його авторству належать інтегративні програми щодо коригування харчової залежності, надмірної ваги, булімії, інших адикцій - всі вони підтверджені 36 авторськими свідоцтвами, 11 держпатентами.
Метод Слов'янська клініка
вул. Олеся Гончара, 28-Ана карті
Соборний
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 chevron_right