Дніпро

Сторінка 4: Психологи в Дніпрі

Лікар Психолог Саулова Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Ірина Анатоліївна надає психологічну допомогу при наявних конфліктах в сім'ї і на роботі, вікових кризах, зради, втрати і горе, проблеми в стосунках чоловік-жінка. Допомагає впоратися з панічними атаками, невпевненістю в собі, страхами, низькою самооцінкою, фобіями, станом після розлучення.
Лікар Психолог, Психотерапевт Васильєва-Гуртова Юлія Володимирівна на Doc.ua
Психолог, психотерапевт, особистий коуч-тренер. Орієнтація 3-х шкіл: позитивна психотерапія, гештальт-психотерапія, універсальний системний підхід. Займається наданням допомоги при кризах: вікових, особистісних, сімейних, міжособистісних. Працює з дітьми від 6 років.
Лікар Психолог Боборикіна Ольга Григорівна на Doc.ua
4.7
Лікар психолог, займається проблемами адаптації у дітей та дорослих, працює з наркозалежними, людьми з алкогольною та нікотинової залежностями. Допомагає пацієнтам при «вигоранні» на роботі, надає психологічну допомогу бійцям і переселенцям, проводить психологічну корекцію і психодіагностику за системою Віри Грачової, а також психологічне консультування на підприємствах.
Лікар Психолог, Психотерапевт, Сексолог Слюсаренко Вікторія Ігорівна на Doc.ua
3.8
Веде прийом підлітків (з 14 років) і дорослих. Допомагає розібратися в проблемах з самореалізацією, роботою, сімейних відносин і партнерських, впоратися з залежностями, депресіями, харчовими розладами і т.д. Багаторазово брала участь в телепередачах на 51 каналі, в проектах міжнародних та українських психоаналітичних організацій (конференції, семінари).
Лікар Психіатр, Психолог, Психотерапевт Вараксін Ігор Вікторович на Doc.ua
Психіатр вищої категорії, валеолог, психофізіолог, психотерапевт. Є головним фахівцем з південно-центральному регіону Слов'янського альянсу оздоровчих тренінгових програм у сфері методик корекції ваги. Також його авторству належать інтегративні програми щодо коригування харчової залежності, надмірної ваги, булімії, інших адикцій - всі вони підтверджені 36 авторськими свідоцтвами, 11 держпатентами.
Лікар Дієтолог, Косметолог, Масажист, Психолог Мінкіна Ельвіра Ігорівна на Doc.ua
Лікар косметолог, масажист, дієтолог, а також психолог, проводить корекцію вікових змін обличчя і тіла, різні види масажу, апаратну корекцію фігури. Спеціаліст в області корекції ваги і метаболічних процесів, надання допомоги пацієнтам з залежностями (алкогольної, нікотинової, харчової), проблемами, пов'язаними з працевлаштуванням і міжособистісними відносинами.
Лікар Психолог, Психотерапевт Соляєв Микола Геннадійович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Микола Геннадійович - автор методики безмедикаментозного відновлення сну при безсонні, врівноваження емоційної сфери, швидкого відновлення. Лікар є творцем авторського підходу до лікування ігрової та казино-залежностей а також - автором методики знеболювання за допомогою сугестивної психотерапії.
Лікар Психолог Панова Олена Євгеніївна на Doc.ua
Психолог-консультант, медичний психолог, педагог. Дотримується холістичного погляду на природу психічного, допомагає не просто вирішити проблему, а й побачити себе цілісно, ​​що збільшує адаптованість і ефективність особистості.
Лікар Психолог Пригунова Світлана Анатоліївна на Doc.ua
Психолог, гештальт-терапевт, фахівець в області вирішення всіх питань відносин в парі, внутрішньо-і міжособистісних конфліктів, питань особистісного розвитку, пошуку найкращого рішення будь-якій життєвій ситуації, а також робота з пацієнтами, що страждають від ревнощів і зради. Вирішує психосоматичні проблеми (депресія, психологічне безпліддя і ін.).
Лікар Психолог Піскунова Наталія Іванівна на Doc.ua
Є гештальт-терапевтом, психологом, асоційованим тренером МІГІС. В область професійних інтересів Наталії Іванівни входить проведення групової терапії, арт-терапії, тілесно-орієнтованої та сімейної терапії. Також даний фахівець працює з психосоматичними розладами в ключі гештальт підходу, займається дослідженням ставлення до грошей.
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right