44 відгуки

Сучасна офтальмологія, медичний центр

Діагностичні послуги у «Сучасній офтальмології» є пріоритетним напрямком роботи медичного центру. У клініці проводять якісну діагностику органа зору на професійному обладнанні, висококваліфікований медичний персонал, виявляючи різні захворювання очей і призначаючи необхідне кожному лікування ще

• Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

вул. Рейтарська 17А. На карті

Шевченківський , м.Золоті ворота

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Пріоритетними напрямками роботи медичного центру «Сучасна офтальмологія» є сучасна діагностика очних хвороб, дитяча офтальмологія, консервативне, апаратне і лазерне лікування захворювань ока. Унікальність центру полягає у можливості пацієнтів отримати консультацію наукових співробітників провідної установи України з проблем офтальмології - державна установа «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім.  В. П. Філатова» місто Одеса.

Переваги центру «Сучасна офтальмологія»

Партнери - медичний центр підтримує тісний зв'язок з багатьма профільними лікувально-профілактичними закладами у Києві для отримання максимального результату при вирішенні офтальмологічних проблем, якщо наявні і суміжні патології.

Команда - у медичному центрі ведуть практичну діяльність кілька лікарів вищої кваліфікаційної категорії, 2 професори, 5 кандидатів і 4 доктори медичних наук. Гордістю центру є надання консультативної допомоги одним з кращих фахівців вітчизняної та світової офтальмології, яка є директором «Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім.  В. П. Філатова», доктором медичних наук, професором, заслуженим лікарем України - Наталія Володимирівна Пасєчнікова.

Ретинологія - акцент медичної допомоги на важку патологію органу зору - захворювання сітківки.

Сучасна діагностика - повний спектр діагностичних процедур для виявлення патологій очей, як у дорослих, так і у дітей.

Послуги центру «Сучасна офтальмологія»

Базове обстеження:

При зверненні пацієнта, як для профілактичного огляду, так і при наявності скарг діагностика включає у себе ряд послідовних процедур:

• збір скарг та анамнезу (інформації про історію хвороби пацієнта);
  • перевірка гостроти зору;
  • автокераторефрактометр (визначення рефракції, заломлюючої сили і кривизни рогівки за допомогою комп'ютера);
  • пневмотонометрія (визначення внутрішньоочного тиску безконтактно);
  • біомікроскопія з вузькою зіницею (за допомогою щілинної лампи оглядав передній відрізок очей);
  • біомікроскопія і офтальмоскопія з широкою зіницею (огляд задніх відділів ока і структур очного дна за допомогою офтальмоскопа або щілинної лампи з використанням вісокодіоптрійних лінз);
  • консультація кваліфікованого лікаря-офтальмолога з видачею консультативного висновку і рекомендацій.

При необхідності більш детального обстеження у пацієнтів є можливість проведення таких сучасних досліджень, як:

• гоніоскопія - це метод візуального обстеження кута передньої камери ока, що проводиться за допомогою лінзи Гольдмана за щілинною лампою. Дане обстеження дозволяє уточнити і підтвердити причини порушень циркуляції внутрішньоочної рідини і визначити необхідну тактику лікування (лазерне, медикаментозне або хірургічне). Є обов'язковим при глаукомі (захворюванні, що характеризується підвищенням внутрішньоочного тиску);
  • комп'ютерна периметрія - це інструментальний метод дослідження поля зору. Порушення центрального і периферичного зору спостерігається як при захворюваннях органу зору, так і при патології головного мозку, тому периметрія є важливим методом у діагностиці вигляді очних, так і неврологічних захворювань. Є обов'язковим при глаукомі, захворюваннях сітківки, цукровому діабеті і проблеми зорового нерва. Не потребує знеболення і не викликає неприємних відчуттів, але вимагає попереднього навчання і концентрації протягом обстеження, триває близько 15 хвилин для кожного ока;
  • оптична когерентна томографія очей - це безконтактний, неінвазивний, високоточний метод дослідження, дає можливість отримати уявлення про ультраструктури зорового нерва, будь-якої ділянки сітківки, рогівки, кута передньої камери. Усі вимірювання проводяться у мікронах і точно відзначають найменші зміни. Є необхідним у пацієнтів з судинними і дистрофічними захворюваннями сітківки і судинної оболонки ока, у пацієнтів з підозрою на глаукому і глаукомою, офтальмогіпертензією (вважається, що саме ОКТ є чутливим методом у виявленні перших ознак глаукоми і в сучасному світі є обов'язковим при оцінці перебігу захворювання)  у хворих з цукровим діабетом, з запальними і дистрофічними захворюваннями рогівки, при кератоконусі, а також у випадках незрозумілого зниження центрального зору. Процедура безболісна, при необхідності виконується попереднє розширення зіниці, триває 5-15 хв .;
  • фотореєстрація переднього відрізка ока та очного дна - це сучасна можливість і детально розглянути структури очі, а також зафіксувати існуючі зміни, важливо для подальшого спостереження.  Виконується за допомогою фундус-камери, а зображення зберігається в архіві і надається пацієнтові в роздрукованому або в електронному вигляді.  Фотореєстрація необхідна при таких захворюваннях як: дистрофічні і судинні захворювання сітківки, діабетична ретинопатія, новоутворення, патології зорового нерва, вроджені аномалії. Процедура вимагає попереднього розширення зіниці при фотографуванні очного дна, короткочасної концентрації уваги в момент фотографування, триває 3-5 хвилин;
  • флюоресцентна ангіографія очей - об'єктивний метод обстеження судин ока при їх контрастуванні флюоресцеїну.  Метод незамінний при діабетичному макулярному набряку і діабетичної ретинопатії, вікової дегенерації макули, тромбозі вен сітківки, запальних захворюваннях сітківки та зорового нерва, центральної серозної хоріоретинопатії, пороках розвитку зорового нерва і сітківки, новоутвореннях.  Проводиться на фундус камері. Перед обстеженням пацієнтові розширюють зіницю, проводять внутрішньошкірну пробу на спеціальний барвник - флуоресцеїн.  При негативній пробі внутрішньовенно вводиться даний барвник, після чого відразу на апараті проводиться серійне фотографування очного дна.  У здоровому оці флюоресцеїну не проходить крізь стінки непошкодженні судин, тому ФАГ дозволяє виявити зони появи патологічного витоку барвника і відповідно зони патологічних змін.  Процедура вимагає концентрації уваги під час фотографування, триває близько 30-50 хв .;
  • фосфен-діагностика - дозволяє визначити лабільність і електричну чутливість сітківки ока.  При дії електричного струму на око виникає світлове відчуття, що нагадує спалах світла - електричний фосфен.  Виконується на електроофтальмостімуляторі, що крім діагностики надає ще й лікувальний ефект.  Показаннями для використання фосфен-діагностики відносять амбліопії, міопію, дегенеративні і дистрофічні захворювання сітківки та зорового нерва, а також слід відзначити цінність методу для діагностики стану сітківки та зорового нерва при наявності помутнінь оптичних середовищ (зріла катаракта, більмо рогівки, гемофтальм і ін.).

На основании собственных ощущений и рекомендаций решил сделать диагностику зрения. Семейный врач рекомендовал в 50 лет максимально обследоваться. Заказал комплексное обследование Глаукома. Выбрал из предложенных вариантов подходящий: по отзывам, адресу и стоимости за комплекс. Время было назначено на 15.00. Очень удачное, как я считаю. Ждать пришлось не долго. Проверили на всех необходимых аппаратах. Все дезинфицировалось сразу после пациентов. Все врачи очень внимательные. Не было ощущения, что здесь стремятся быстро избавится от клиента. Диагностировали увеличение давления в глазах, но не глаукому. Получил на руки полный комплект данных обследования и массу рекомендаций по лечению, и более тщательному изучению состояния зрения. Я принял решение продолжить обследования и серьезно заняться уходом за глазами. Ведь это мой основной рабочий инструмент и то, без чего нет смысла жить. Хочу видеть и радоваться жизни до последнего дня. Всем здоровья.

Михаил, 11.08.2020

Мене все влаштувало. Єдине, мені хотілось би побажати. щоб було більш зручне приміщення. Маленьке, а тим пане зараз карантин. Якби його не було, то було б легше витримувати відстань між відвідувачами. А так, все сподобалося: чітко, швидко. Дуже доброзичливі лікарі. Мені сподобалося. Мені робили ОКТ. Мені все сподобало, дуже чітко все пояснили, подивилися. У мене в направлені було написано про одне око, але лікар сказала, що можливо зробити два ока. А під час діагности виявилося, що потреби перевіряти друге око немає. Відчуваєш, що лікарі працюють не тільки для того щоб заробити грошей, а так, щоб клієнту було зручно. І щоб витрачені гроші, були правильно направлені.

Вікторія, 10.07.2020

Это не клиника, а кабинет. Нет знака куда идти, пришлось звонить и обходить все здание. Понравилось что я приехала раньше своего времени и меня вежливо приняли на прием.

Галина, 12.02.2020

Очень маленькая площадь, очень много людей. Объяснили это тем, что у них принимает одесский специалист. Все друг у друга на голове. В остальном хорошо. Персонал хороший.

Максим, 25.01.2020

Чисто, уютно, хорошее оборудование и специалисты.

Сергей, 20.01.2020

бул. Леси Украинки, 23 А. На карті