11 відгуків

Медичний центр «Радомед»

Фахівці медичного центру «Радомед» працюють на сучасному обладнанні, що відповідає всім міжнародним нормам, що гарантує максимальну точність проведення діагностики ще

• Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

вул. Вишгородська, 38. На карті

Подільський , м.Оболонь, м.Мінська

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Сучасну і якісну діагностику всього організму можна пройти в кабінеті ультразвукового-дослідження клініки «Радомед». Прийом пацієнтів в центрі «Радомед» проводять висококваліфіковані лікарі-діагности на обладнанні останнього покоління.

Діагностика в клік «Радомед»:

• УЗД
  • Ендоскопічна діагностика
  • Електрокардіографія

УЗ-діагностика

Метод ультразвукової діагностики вважається одним з найбезпечніших і інформативних методів обстеження організму. Процедура ультразвукового дослідження не має протипоказань за кількістю проведень або обмежень за віком.

Переваги УЗ-діагностики:

• швидкий результат - займає кілька хвилин, а результат можна отримати одразу ж;
  • безболісність - у пацієнта немає ніяких больових відчуттів, він відчуває лише дотику датчика і гель;
  • доступність - вартість процедури доступна для будь-якого пацієнта;
  • медичний центр "Радомед" оснащений ультразвукової системою преміум-класу Acuson Antares Siemens. Особливість даного апарату в тому, що він може виявити найменші зміни і патології вже на ранніх термінах.

Ендоскопічна діагностика

Даний метод дозволяє максимально швидко провести діагностику лор-захворювань і збільшити ефективність лікування. Як правило, ендоскопічне дослідження не заподіює хворобливих відчуттів пацієнта. Усі проведені маніпуляції при ендоскопічної діагностики безкровні і нетравматичний. За допомогою даного методу лікар може вивчити при великому збільшенні органи носоглотки, вуха, визначити вогнище запального процесу і ураження, оцінити стан тканин.

Електрокардіографія

Сучасний метод дослідження серцевого м'яза. Без даного виду діагностики не обійтися в лікуванні кардіологічних, терапевтичних та інших захворюваннях.

Расположение клиники удобное. Персонал приветливый. Узи сделали хорошо. Из недостатков. Немного опоздал врач. Прайс клиники немного устарел, стоимость услуги надо уточнять в клинике. В итоге разобрались, но это заняло некое время. Поэтому четвёрка самая оптимальная оценка.

Вербило, 14.07.2022

Мне очень понравились сотрудники, их внимание, доктор, который делал УЗИ вообще бесподобный. Она очень внимательно смотрит, сопереживает человеку с которым говорит. Изумительная женщина.

Эмилия, 15.02.2020

г. Киев, ул. Раисы Окипной, 8Б. На карті