Віртус

Клініка пластичної хірургії та естетичної медицини «Віртус» сьогодні - це найбільший сучасний центр, в якому виявляється цілковитий спектр діагностичних послуг в сфері дерматоонкології, гінекології, мамології, ендокринології, косметології, а також проводиться комплексна діагностика в пластичній та естетичній хірургії. ще

• Сб: пред. запись

вул. Костянтинівська, 57. На карті

Подільський , м.Контрактова площа, м.Тараса Шевченка

Клініка «Віртус» надає повний спектр експертної дерматологічної діагностики - це епілюмінесцентна дерматоскопія, УЗ-сканування шкіри, гістологія, діагностична панч-біопсія алопецій і хронічних дерматозів нез'ясованої етіології.

Ультразвукова діагностика в клініці «Віртус» проводиться на інноваційному портативному ультразвуковому сканері MyLab Touch від провідної європейської компанії медичного обладнання - Esaote (Італія). Так, MyLab Touch поєднує в собі компактність, високу потужність, додатково можливість дослідження поверхневих м'яких тканин (високочастотний датчик 22 МГц).

З його допомогою проводиться як загальноклінічна ультразвукова діагностика - внутрішніх органів черевної порожнини, малого таза, так і вузьконаправлена ​​діагностика шкірних новоутворень (невуси, кісти, гемангіоми та ін.).

При дослідженні шкірних новоутворень високочастотним датчиком лікар точно визначає, наскільки новоутворення проникло всередину шкіри, його структуру, характер росту, наявність живлячої судини і інші важливі показники, сукупність яких допомагає знайти оптимальне рішення при виборі методу видалення.

Якщо показань для видалення новоутворення на момент дослідження немає, результати діагностики зберігаються, для того щоб при повторному візиті спостерігати його розвиток в динаміці.

Діагностика шкіри на апараті MyLab Touch також дозволяє оцінити ефективність проведення косметологічних процедур, провести аналіз посттравматичних рубців на наявність сторонніх тіл, досліджувати ускладнення ін'єкційних косметологічних процедур (контурна пластика, мезоніті і ін.).

У клініці «Віртус» важливим діагностичним методом при дослідженні новоутворень шкіри є епілюмінісцентним дерматоскопом, що проводиться на сучасному дерматоскопі німецького виробництва HEINE DELTA 20.

Вбудоване в дерматоскоп, світлодіодне освітлення дозволяє повністю усунути спотворення кольору шкіри, яке властиво дерматоскопам з іншою освітлювальною системою. Дерматоскоп дає десятикратне збільшення, у нього є широкі можливості фокусування, а також максимально детальний фотографічний атлас шкірних захворювань для полегшення діагностики.

Діагностичні можливості відділення гінекології-ендокринології включають в себе - кольпоскопію, УЗ органів черевної порожнини і малого таза (абдомінальної і трансвагинально), всі види діагностичної біопсії, цитологію, весь спектр лабораторних досліджень крові та виділень.

В клініці пластичної хірургії та естетичної медицини «Віртус» про здоров'я, молодість і красу дбають кваліфіковані фахівці, діагностика та лікування проводяться тільки відповідно до міжнародних стандартів, а комфорт і високий рівень сервісу під час перебування в клініці - забезпечені.

Все отлично. Внимательный и квалифицированный персонал.

Валентина, 25.05.2020

Сделали очень быстро УЗИ, и не надо было идти к врачу все на месте рассказали. Врач очень квалифицированная, профессионал своего дела, очень понравилась, рассказала про всю клинику. Принимала Татьяна Мирославна Делявская и хочу ей выразить огромную благодарность!Клиника очень хорошая, я пришла раньше и девочки меня приняли раньше. Все достойно, все хорошо!

Людмила, 24.07.2015

Меня принимал главный врач, он показался хорошим специалистом.

Оксана, 13.05.2015

ул. Евгения Чикаленко, 45/2. На карті