7 відгуків

медичний центр «Проф Медікал»

Медичний центр «Prof Medical» надає широкий перелік послуг ультразвукової діагностики. Центр оснащений найкращим сучасним обладнанням, а процедури проводять фахівці з високим рівнем компетентності. Якість, комфортні умови, персональний підхід і доступні ціни - головні переваги діагностики в медичному центрі «Prof Medical». ще

• Нд: вихідний

вул. Липківського, 25. На карті

Солом'янський , м.Вокзальна

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Медичний центр «Prof Medical» пропонує своїм клієнтам діагностичні послуги найвищої якості. У центрі представлено найкраще сучасне обладнання для ультразвукової діагностики органів і систем організму. Також в центрі працюють досвідчені фахівці, які регулярно підвищують свою кваліфікацію на профільних курсах.

У «Prof Medical» надають такі діагностичні послуги:

• УЗД щитовидної залози
  • УЗД нирок і сечового міхура
  • УЗД органів мошонки
  • УЗД статевого члена
  • УЗД передміхурової залози
  • УЗД молочних залоз
  • УЗ гістеросальпінгографія
  • УЗД органів черевної порожнини
  • Фолікулометрія
  • УЗД органів малого тазу (вагінальним або абдомінальним датчиком)
  • Цервікометрія
  • УЗД м'яких тканин
  • Доплерографічне дослідження судин
  • УЗД лімфовузлів

Також в медичному центрі можна пройти ультразвукову діагностику всіх триместрів вагітності.

Переваги діагностики в медичному центрі «Prof Medical» - якісні послуги, доступні ціни, компетентний персонал і індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Обслуговування в клініці ввічливе. Усе що хотіла, зробила і дізналась. залишилась задоволена.

Татьяна, 28.09.2021

ул Героев полка "АЗОВ", д.27/23. На карті

Оболонский

пр. Свободы, 22, 1 этаж. На карті

Подольский

бульвар Вацлава Гавела, 4. На карті

Соломенский

ул. Сечевых Стрельцов (Артема), 52-а, корпус 2, в здании клиники «Столичный Доктор». На карті

ул. Маричанская, 9. На карті

Голосеевский