Віва на м. Шулявська

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Діагностичний центр Viva (Віва) на м. Шулявська дозволяє кожному пацієнтові пройти різні УЗД-дослідження, ендоскопічну і функціональну діагностику, завдяки чому буде зроблений перший і найбільш важливий крок в успішному лікуванні захворювань. Дослідження проводяться на інноваційному обладнанні фахівцями з великим досвідом роботи у зручний для пацієнта час, що дозволяє уникнути черг ще

• Пн-Нд: 8:00-21:00

вул. Вадима Гетьмана, 1 в. На карті

Солом'янський , м.Шулявська

Перевагою діагностичного центру Viva (Віва) на м. Шулявська є високий професіоналізм лікарів, що дозволяє отримати повну інформацію про власне здоров'я за рахунок діагностичних обстежень.  Більш того, після дослідження при необхідності пацієнт може отримати консультацію вузькопрофільного лікаря і рекомендації щодо лікування.

Послуги діагностичного центру Viva (Віва) на м. Шулявська

Послуги, що надаються в діагностичному центрі Viva (Віва) м. Шулявська:

• УЗД-дослідження:
    • черевної порожнини;
    • молочних залоз;
    • внутрішніх органів;
    • передміхурової залози;
    • серця;
    • суглобів, у тому числі тазостегнових;
    • щитовидної залози;
    • добовий моніторинг АТ і ЕКГ;
    • ехокардіографія (ЕхоКГ);
    • електрокардіографія (ЕКГ);
  • ендоскопія:
    • фіброгастроскоп є дослідження частка діагностики слизової оболонки шлунка;
    • фіброскопія - це дослідження проводиться для діагностики захворювань внутрішніх органів;
    • ректоскопія - дослідження прямої кишки;
    • кольпоскопія.
  • дерматоскопія;
  • офтальмоскопія;
  • кінетична периметрія;
  • скіаскопія;
  • дослідження колірного зору.

Апаратура діагностичного центру Viva (Віва) на м. Шулявська

Обладнання клініки Viva:

• апарати для діагностики ALOKA, Alpha 10, ALOKA SSD 4000, MEDISON SonoAce 8000;
  • портативні апарати УЗД для моментального проведення досліджень;
  • електрокардіограф;
  • фіброгастроскоп (тонкий зонд) для діагностики слизової оболонки шлунка, вводиться в шлунок через рот;
  • фіброскоп - обладнання для діагностики патологій внутрішніх органів;
  • ректороманоскоп, який призначений для дослідження прямої кишки і ін.

Зробили знижку як військовому, до того ж попався хороший лікар діагност, яка все докладно пояснила.

Олексій, 07.04.2024

Дуже сподобалася клініка.Все пройшло доволі гарно. Дуже хороші лікарі у цій клініці.

Тетяна, 29.03.2024

В клініку зверталася на діагностику, УЗД спеціаліст хороший, все зробив, зауважень до лікаря немає. Клініка нормальна, але мені є з чим порівняти. Персонал є, але обслуговування в клініці не дуже сподобалося

Валентина, 12.03.2024

Все було чудово, мені приділили достатньо уваги, в клініку приходила з дітками, персонал з дітками мені допоміг, персонал уважний

Надія, 01.03.2024

Все було добре, нормально все пройшло. Лікар УЗІ дуже добра, хороша, прекрасна, приємна людина і хороший спеціаліст. Рекомендувала б всім цю клініку.

Юлія, 30.01.2024

вул. Щекавицька, 36.

Харківське шосе, 49а.

смт. Козин, вул. Київська, 169.

вул. Огіркова, 69 (заїзд з вул. Івана Виговського, 3).

с. Чайки, вул. Печерська, 4 (Петропавлівська Борщагівка).

вул. Лаврухіна, 6.

вул. 49-та Садова, 28.