Відгуки про діагностичний центр Медичний центр «Continuum»

• Паркінг,
  • Сб-Вс: выходной

бульвар Кольцова, 14д . На карті

Святошинський

Усе сподобалось - лікарі гарні, обслуговування добре. Візитом залишився задоволеним.

Владислав, 19.03.2024

В клініці все було добре, задоволені роботою лікаря і персоналу

Олексій, 04.03.2024

Візитом до клініки залишився задоволеним.

Владислав, 17.02.2024

Робила в клініці електронейроміографію, залишилась дуже задоволеною - дуже ввічливий та уважний персонал, професійний лікар діагност, зручна клініка, єдине, будинок у якому розташована клініка, дуже великий й довелось витратити досить багато часу, щоб знайти, з якої сторони заходити.

Жанна, 15.02.2024

Сподобався лікар й те як він провів електроміографію.

Ольга, 07.02.2024

Все було чудово, гарна клініка, зручне розташування, УЗД спеціаліст - чудовий професійний лікар

Наталія, 02.02.2024

Дуже сподобалася клініка та проведення діагностики, оцінюю на найвищу оцінку, все якісно та вчасно і зручно!

Матвый, 29.01.2024

Я багато обійшла клінік, враження від клініки лише позитивне. Персонал на ресепшен приємний, лікар Роман Володимирович чудовий! Лікар все розповідає що відбувається, попереджає що буде робити, все дуже уважно. Дуже дякую лікарю!

Юлія, 11.10.2023

Саме приміщення — непримітне. Потрібно зробити табличку!

Антонина, 21.09.2020

Лікар Анна Володимирівна дуже гарний лікар, професійний, уважний, чуйний. Робила електронейроміографію. Все пройшло чудово, процедура болюча (сама для мене), але лікар спокійно і терпеливо до мене ставилась, приємна жінка. Дуже детально все робила, потім детально розповіла про результати, дала рекомендації по лікуванню. Виручила дуже, бо я вже не знала що в мене таке і що з цим робити. Однозначно рекомендую.

Дарина, 10.08.2020

Комфорта в клинике никакого! Холодно. Ребенок был раздет — мерз. Комфорта там нет. А врачи внимательные, нормально.

Михаил, 16.03.2020

В клинике было очень холодно. В целом все было хорошо, и цена хорошая. И врач очень хороший понравился. Мы удовлетворены визитом.

Ірина, 24.01.2020

К сожалению обследование не дало правильных результатов из-за чего было потеряно драгоценное время, через время пришлось переделывать обследование в другой клинике где все правильно и было диагностировано...

Галина, 22.01.2020

Все очень хорошо. Замечательный врач, все супер.

Татьяна, 17.01.2020

Ми завжди сюди звертаємось. Нам все подобається.

Анатолій, 13.01.2020

Я довольна работой доктора. Очень вежливые и внимательные. Хотелось, что бы было теплее в помещении.

Валентина, 03.12.2019

У меня только положительные отзывы о клинике. Специалисты очень хорошие и вежливые, было приятно общаться. Немного пациенты передо мной задержались, но у меня претензий к этому нет. Все было хорошо.

Ираида, 18.03.2019

Очень понравилось, само отношение очень понравилось, медсестра все хорошо, доктор очень хорошо. Я немного дрожала, человеческое отношение. Все идеально чисто, вообще никаких претензий. Очень рады, что мы туда попали.

Лилия, 27.02.2019

Я благодарна доктора за данную информацию, меня удовлетворил результат.

Ирина, 25.02.2019

Нормально все было, зашла на прием сразу. Все были внимательные.

Оксана, 04.04.2018

Все хорошо. Все устроило. Не понравилось только то, что стали ставить диагноз, я его не просила, только снимок.

Анна, 14.02.2018

Отличная клиника. Советую. Рекомендую. Нас принимал хороший доктор, доступный, не звездный, короны на голове у него нет. Абсолютно все доходчиво и доступно объяснил. Никаких нареканий нет.

Алиса, 26.12.2017

Хотелось бы, чтоб помещение было побольше, а так все очень хорошо, прекрасно.

Ванентин, 20.12.2017

Все сподобалось, на данний момент це найдешевше, що є у Києві. Рекомендую.

Вячеслав, 11.08.2017

Несмотря на то, что внешне здание ужасное, внутри очень даже приятно.

Татьяна, 24.04.2017

ул. Амосова, 5а (клинический корпус на базе ГУ Институт эпидемиологии и инфекционных болезней Л. В. Громашевского) . На карті

Соломенский

ул. Даниила Щербаковского, 52. На карті