ЛОР-центр та Центр слуху Беттертон на Нивках

• Нд: 9:00-18:00
  • Сб: пред. запис

вул. Нивська, 2л, 1 поверх. На карті

Святошинський , м.Нивки

ЛОР-центр та центр слуху Беттертон на Нивках обладнаний високоточним та сучасним обладнанням для проведення апаратної, комп'ютерної та цифрової діагностики слуху. Консультативну та терапевтичну допомогу у центрах надають кваліфіковані фахівці - лікарі-отоларингологи, які володіють передовими технологіями і методиками в області аудіології та отоларингології.

• Комплексна діагностика слуху
  • Проведення повного спектру аудіометричних досліджень: порогова і тональна аудіометрія, тимпанометрія, імпедансометрія, діагностика слуху для немовлят (ОАЕ), відеоотоскопія.
  • Комп'ютеризований підбір і налаштування слухових апаратів
  • Консультативний прийом і амбулаторний супровід отоларинголога
  • Ексклюзивний продаж цифрових апаратів для корекції слуху Starkey Hearing Technologies
  • Персональне виготовлення передових слухових апаратів у США на підставі 3D зліпка вушного каналу
  • Індивідуальне виготовлення захисних беруш, вушних вкладишів та гідроплагів (гідроізоляційних беруш)
  • Персональний підбір, навчання і продаж апаратів для формування голосу ROMET, які дають можливість говорити пацієнтам, у яких повністю або частково відсутня гортань (операція, травма, рак).
  • Сервісне обслуговування апаратів для корекції слуху (гарантійне і після закінчення терміну гарантії).

«Беттертон» Нивки спеціалізується на лікуванні ЛОР-хвороб:

• вуха (гострий зовнішній отит, гострий середній отит, отомікоз, сенсоневральна туговухість);
  • горла (хронічний тонзиліт, гострий і хронічний фарингіт, ангіна, гострий ларингіт, фарінгомікоз);
  • носа і навколоносових пазух (гострий риносинусит, гострий фронтит, алергічний риніт);
  • порушення голосу(фоніатрія), реабілітація голосу після операцій.

Визитом осталась довольна, при случае буду обращаться ещё. Рекомендую.

Ирина, 15.01.2022

Клиника очень понравилась, приятные, приветливые администраторы. Рассказали как правильно подготовиться к диагностике. Врач доброжелательный, сразу нашла контакт с ребёнком. Диагностику провела быстро. Будем рекомендовать и клинику и врача.

Роман, 14.01.2021

Очень приветливый персонал, приятный доктор, проконсультировал, ответила на все интересующие вопросы.

Андрея, 11.03.2020

Сама процедура , как к ребенку отнеслись отлично. Задержали прием на 25 минут, мы сидели ждали. И при этом никто не объяснял причину. Администратор говорил что там тяжелый случай , потом медсестра сказала что у них техника полетела , не загружалась,т.е. было не очень приятно

Максим, 18.05.2019

Хороший, доброжелательный персонал, видно, что стараются работать. Спасибо.

Борис, 19.07.2018