Відгуки про діагностичний центр Клініка вихідного дня (Доросле відділення)

• Паркінг,
  • Оплата карткою,
  • Пн-Вс: 8:00-20:00

бульв. Кольцова 14л (3 поверх). На карті

Святошинський , м.Житомирська, м.Святошин

Дуже хороше обслуговування у цій клініці, мене все повністю задовольнило і комфорт і зручність і лікарі.

Назарій, 19.04.2024

Дуже сподобалася клініка. Все було зручно, комфортно, привітно та прекрасно.

Крістіна, 06.04.2024

Клініка хороша, звертався в клініку на УЗД колінного суглоба, лікар діагностики хороший спеціаліст, все добре зробив, єдине, з проблемою в колінному суглобі не дуже приємно підійматися по сходах на третій поверх

Ілля, 04.04.2024

Все було дуже швидко, позитивно, дуже організовано. Мені дуже сподобалося. Лікар УЗД спеціаліст хороший, все гарно зробив. Єдине, місце під УЗД не продумали, шкода того лікаря, який там сидить, без світла та повітря. Як лікар там витримує?

Катерина, 29.03.2024

Давно уже користуюся послугами цієї клініки. Ця клініка дуже мені подобається, все як завжди пройшло добре.

Руслана, 23.03.2024

Дуже сподобалася клініка. Усе було чудово.Пройшло все добре. Лікар що проводив діагностику дуже сподобався, видно що людина добре знає свою справу.

Олена, 23.03.2024

Клініка хороша, мені сподобалася, але є зауваження до лікаря УЗД спеціаліста, який проводив мені діагностику. Вважаю, що лікар не дуже коректно спілкувався, висловлював свою недоречну думку, я вважаю що це не дуже гарно

Валентина, 21.03.2024

Я дуже задоволена клінікою, всі ввічливі, діагностику провели добре, зауважень не було

Юлія, 20.03.2024

Все пройшло добре, діагностика якісна, я задоволена, дякую.

Ірина, 20.03.2024

Все дуже сподобалося у клініці. Пройшло все чудово, лікар що проводив діагностику дуже ввічливий, гарно та доступно все пояснив. Надав чудово консультацію, не було нічого лишнього. Все було просто супер.

Кароліна, 15.03.2024

Я проводила обстеження в багатьох клініках, ця клініка одна з найкращих. Лікар, який мені проводив холтер, дуже хороший, дуже приємний. Зауважень до персоналу не було, мені було дуже приємно обслуговуватися в клініці

Ада, 14.03.2024

Сподобалася клініка, дуже хороша клініка.Все дуже добре пройшло.

Майя, 10.03.2024

Дуже гарно все пройшло, все гаразд було.

Надія, 06.03.2024

Дуже сподобалася клініка. Нічого поганого сказати про цю клініку я не можу.

Аріанна, 06.03.2024

Нормальна клініка, трохи не зручна локація самої клініки - досить далеко до неї добиратися.

Ілля, 04.03.2024

Дуже сподобалася клініка. Було все добре, нормально пройшло все.

Юлія, 02.03.2024

Лікар, що робив УЗД, був уважним, подивився з усіх сторін, надав рекомендації стосовно травми. Залишилась цілком задоволеною.

Анна, 26.02.2024

УЗД пройшло супер! Дуже гарний лікар. Єдине довелось трішки поблукати, через те, що поряд доросле та дитяче відділення, але знайшла, й діагностикою залишилась задоволена.

Михайлина, 26.02.2024

Лікар УЗД був приємним, залишив дуже хороше враження.

Дмитрій, 24.02.2024

Дуже добре все пройшло.Дякуємо за надану допомогу.

Даніелла, 20.02.2024

В клініці чудовий персонал, лікар діагностики - фахівець своєї справи, питань взагалі до лікаря немає. Все обговорили, навіть більше чим очікувалось. Лікар дійсно компетентний у своїй справі. Лікар має підхід до людей, мабуть, має здібності психолога. Лікар заспокоїв, було дуже комфортно

Анастасия, 18.02.2024

Сподобалося у клініці. Сама клініка гарна,  сервіс обслуговування теж дуже гарний.

Богдан, 16.02.2024

Сподобались й лікар УЗД, й клініка, взагалі, залишилась усім задоволеною.

Тетяна, 13.02.2024

Добре прийняли, зробили УЗД, жодних претензій не маю, навпаки, залишився задоволеним.

Юрій, 12.02.2024

Тим як зробили УЗД, залишились задоволені, але розташування відділень трохи не зрозуміле, прийшлось пошукати потрібне.

Дарина, 12.02.2024