Клініка вихідного дня (Доросле відділення)

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

«Клініка вихідного дня» - сучасний, комплексно-оснащений і добре організований медичний центр, в якому представлені основні медичні напрямки - кардіологія, гінекологія, педіатрія, проктологія, гастроентерологія, ендокринологія і ін. В «Клініці вихідного дня» на бульварі Кольцова в Києві працює висококваліфікований медперсонал - лікарі мають першу / вищу категорії і багаторічну практику. У «Клініці вихідного дня» ведуть прийом також узкоспеціалізование лікарі з глибокими знаннями лікування специфічних захворювань, а також тут проводять високоточну УЗ-діагностику. ще

• Пн-Нд: 8:00-20:00

бульв. Кольцова 14л (3 поверх). На карті

Святошинський , м.Житомирська, м.Святошин

«Клініка вихідного дня» - це сучасна медична багатопрофільна клініка для всієї сім'ї. Клініка створена для компетентного вирішення проблем зі здоров'ям. Тут керуються принципом, що медпослуги, що надаються в клініці, повинні бути надані високопрофесійно і бути доступними за ціною. Тому перед початком лікування завжди проводиться якісна діагностика, але при цьому призначаються тільки необхідні процедури. Також лікарі «Клініки вихідного дня» завжди порекомендують ефективну профілактику захворювань на кожен день.

«Клініка вихідного дня»: ціни на DOC.ua

Спеціально для користувачів DOC.ua провідні фахівці клініки ведуть прийом за акційними цінами. При цьому оператори Doc.ua швидко підберуть найбільш зручний час і запишуть на прийом до потрібного лікаря.

«Клініка вихідного дня» на Борщагівці (бульвар Кольцова): напрямки послуг

• Гепатологія
  • Ендокринологія
  • Дитяча кардіоревматологія
  • Дерматологія

У «Клініці вихідного дня» пацієнти оточені увагою з боку медичного персоналу і безпосередньо лікарів. Фахівці «Клініки вихідного дня» мають високу кваліфікацію - кандидати наук, фахівці першої і вищої лікарської категорії.

Прийом до «Клініки вихідного дня»

• Огляд
  • Збір анамнезу (історії захворювання)
  • Физикальная і інструментальну діагностику
  • Взяття лабораторних аналізів
  • Призначення лікування
  • Рекомендації щодо профілактичних заходів

«Клініка вихідного дня» на Борщагівці - дітям!

Фахівці «Клініки вихідного дня» приймають не тільки дорослих пацієнтів, але також і діток - для них в клініці також проводяться кваліфіковані консультації та діагностичні процедури.

Давно уже користуюся послугами цієї клініки. Ця клініка дуже мені подобається, все як завжди пройшло добре.

Руслана, 23.03.2024

Дуже сподобалася клініка. Усе було чудово.Пройшло все добре. Лікар що проводив діагностику дуже сподобався, видно що людина добре знає свою справу.

Олена, 23.03.2024

Клініка хороша, мені сподобалася, але є зауваження до лікаря УЗД спеціаліста, який проводив мені діагностику. Вважаю, що лікар не дуже коректно спілкувався, висловлював свою недоречну думку, я вважаю що це не дуже гарно

Валентина, 21.03.2024

Я дуже задоволена клінікою, всі ввічливі, діагностику провели добре, зауважень не було

Юлія, 20.03.2024

Все пройшло добре, діагностика якісна, я задоволена, дякую.

Ірина, 20.03.2024