«Центр слуху» на Святошино

Медичний сурдологічний центр «Центр слуху» з 2010 року допомагає своїм пацієнтам з порушенням слуху у 13 філіях по Україні. Команда центру складається з кваліфікованих ЛОР-лікарів, сурдологів, аудіологів і надає послуги комплексної діагностики слуху, індивідуального підбору і настройки слухових апаратів при будь-якому ступені втрати слуху у дітей і дорослих. Використовуючи багаторічний досвід роботи в області слухопротезування, фахівці клініки допоможуть Вам пройти період адаптації та реабілітації ще

пр-т Берестейський 104-Б, 2 поверх. На карті

Святошинський , м.Святошин

Уже понад 10 років команда лікарів «Центр слуху» надає послуги в області сурдології, отоларингології, аудіології та слухопротезування.

Клініка є ексклюзивним представником провідних світових виробників слухових апаратів SONIC, Earnet і Helix, а також офіційним дистриб'ютором німецького виробника аудіологічного устаткування "PATH Medical" і батарейок для слухових апаратів та кохлеарних імплантів RAYOVAC (Великобританія).

Клініка «Центр слуху» не байдужа до проблем своїх пацієнтів і надає свої послуги, слухові апарати, обладнання та комплектуючі, співпрацюючи з благодійними фондами, лікарнями, державними і комерційними установами.

«Центр слуху» надає такі послуги, як:

• комплексна діагностика слуху (аудіометрія тональна і у вільному полі, тимпанометрія, імпедансометрія (тимпанограма + акустичні рефлекси АРВМ), отоакустична емісія для скринінгу слуху, отоакустична емісія DPOAE діагностична, кохлеарна аудіограма, слухові викликані потенціали КСВП (АВR), ДСВП, слухові викликані потенціали ASSR , індивідуальний підбір слухових апаратів, настройка та програмування, а також навчання пацієнтів усім аспектам використання слухового апарату);
  • сервісне обслуговування і ремонт слухових апаратів;
  • виготовлення індивідуальних вкладишів за зліпком вуха, з м'яких або фотополімерних матеріалів;
  • виготовлення захисних вушних пристосувань (індивідуальні беруші для сну, плавання);
  • консультативний прийом аудіометриста, слухопротезиста;
  • консультативний прийом ЛОРа, сурдолога.

Мета «Центр слуху» - надання в повному обсязі спеціалізованої медичної допомоги дорослим і дітям зі зниженим слухом для повноцінного спілкування, навчання і роботи!

вул. Євгенія Сверстюка, 11-Б, оф. 411.

4.7