Клініка вихідного дня (Дитяче відділення. Хірургія)

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

У «Клініці вихідного дня» на Борщагівці (бульвар Кольцова) проводять різноманітні діагностичні послуги, спрямовані на всебічну діагностику внутрішніх органів і систем. Для пацієнтів клініки доступні ультразвукові дослідження, електрокардіографія, діагностика по гінекологічному профілю (кольпоскопія). ще

• Пн-Вс: 8:00-20:00

б-р Кольцова, 14-з . На карті

Святошинський , м.Житомирська, м.Святошин

У «Клініці вихідного дня» на Борщагівці (бульвар Кольцова) пацієнти можуть отримати не тільки консультаційні послуги від висококваліфікованих лікарів, але також і пройти повноцінне обстеження.

Своєчасна діагностика дозволить пацієнтам виявити патологічні процеси на ранніх етапах, а в деяких випадках навіть і повністю уникнути лікування.

Процедури з ультразвукової діагностики проводять в «Клініці вихідного дня» на експертному апараті Toshiba Aplio XG від концерну Toshiba. Дана модель оснащена технологією Precision View, що дозволяє детально досліджувати «многолойние», яким можна довіряти, стінки кишечника, м'язи, сухожилля.

«Клініка вихідного дня» на Кольцова: послуги діагностики

У «Клініці вихідного дня» пацієнти можуть пройти:

• ультразвукову діагностику:
    • черевної порожнини;
    • малого тазу - діагностика проводиться трансвагіальним і абдомінальним датчиками;
    • сечового міхура;
    • нирок;
    • мошонки;
    • залоз (молочних, передміхурової, вилочкової, щитовидної);
    • м'яких тканин;
    • серця;
  • дуплексне сканування:
    • брахіоцефальних судин;
    • магістральних судин;
    • артерій / вен нижніх кінцівок;
  • нейросонографію;
  • фолікулометрія.

Переваги ультразвукової діагностики

Серед переваг ультразвукової діагностики:

• швидкість проведення - ультразвукове дослідження займає від 5 до 30 хвилин в залежності від ступеня поширеності патологічних процесів;
  • доступність цінової політики - на сьогодні ультразвукові дослідження є одними з найбільш бюджетних способів діагностувати стан внутрішніх органів;
  • відсутність протипоказань - для проведення більшості досліджень немає протипоказань, під час проведення процедури на організм не виявляється променевого навантаження, що дозволяє проводити УЗ-діагностику навіть діткам;
  • атравматичность - процедура неінвазивна, шкірні покриви під час проведення процедури не пошкоджуються. Пацієнт може відчувати мінімальні дискомфортні відчуття в результаті натискання датчика на м'які тканини (наприклад, при проведенні УЗ щитовидної залози).

Візитом залишився задоволеним - мені, усі в клініці здались професійними.

Іван, 13.04.2024

Сподобалася клініка, все було чудово та добре у цій клініці. Трішки було складно знайти цю клініку, не було ніяких чітких вказівників. Загалом це була така єдина незручність, а так клініка сама досить непогана.

Тетяна, 09.04.2024

Візит пройшов добре, без черг. Залишився задоволеним.

Ігор, 02.04.2024

Клініка дуже подобається, користуємося послугами цієї клініки майже всією сім'єю. Тому нам ця клініка дуже підходить в усіх сенсах. Дякуємо за хороший сервіс та комфорт.

Людмила, 24.03.2024

Комфортна клініка, задоволені проведенням діагностики, дякуємо.

Максим, 22.03.2024