Ilaya (Ілая), медична компанія

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Медицинская компания ilaya (Илая) является экспертом в области эндоскопической и ультразвуковой диагностики организма, неустанно внедряя новые и инновационные технологии и предлагая своим пациентам только качественные услуги. ilaya делает доступными такие виды диагностики как виртуальная хромоэндоскопия, капсульная эндоскопия, 3D/4D эхография плода, диагностика кожи лица Visia и многое другое. ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00

вул. Івана Крамського, 9. На карті

Святошинський , м.Житомирська

Медична компанія ilaya (Ілая) пропонує свої пацієнтам експертну діагностику стану організму, виконану на інноваційному та унікальному для України обладнанні, під чуйним керівництвом висококваліфікованих фахівців ilaya.

Так, ilaya піклуватися про комфорт і здоров'я пацієнтів гастроентерологічного профілю. Наявний в ilaya ендоскоп нового покоління PENTAX з технологією i-scan і можливістю віртуальної хромоендоскопіі. З його допомогою вдається на мікроскопічному рівні виявити атипові клітини і ділянки тканини у всьому травному тракті, які залишаються невидимими при звичайній діагностиці. Це дозволяє проводити ранній скринінг раку і виявляти можливі осередки новоутворень на 2-3 роки раніше, і відповідно легше і швидше їх лікувати. Висока гнучкість і мінімальний діаметр даного ендоскопа забезпечує комфорт пацієнта під час процедури. Більш того, за бажанням пацієнта, ендоскопічні процедури можуть бути виконані під наркозом.

Для діагностики важкодоступних ділянок травного каналу фахівці ilaya можуть запропонувати капсульну ендоскопію - інноваційний метод діагностики шлунково-кишкового тракту. Даний метод є єдиною альтернативою при наявності протипоказань до звичайної ендоскопії. Процедура абсолютно безболісна і не викликає ні найменшого дискомфорту, капсула для дослідження - одноразова, це виключає можливість інфікування.

Для діагностики сечовивідних органів у медичній компанії ilaya використовується новітній уретроскопію Cobra (R. Wolf), за допомогою якого також стало можливим проведення лазерної контактної літотрипсії - операції з видалення каменів при сечокам'яній хворобі.

Медична компанія ilaya виконує експертне УЗД, включаючи перинатальне 3D і 4D дослідження, на найсучаснішому УЗД-апараті Toshiba Aplio MX, здатному максимально точно відобразити стан органів та систем організма.Трехмерний режим 3D / 4D дає можливість в точності розглянути личко дитини і отримати інформацію у вигляді кольорових фото в реальному часі, на яких відображені і перші рухи малюка.

Види діагностичних досліджень, що надаються медичною компанією ilaya (Ілая):

• Ендоскопічні дослідження:
  • Соносальпінгографія (перевірка прохідності маткових труб під контролем УЗД);
  • Кардіотокографія (КТГ);
  • Фолікулометрія;
  • Експертна ультразвукова діагностика:
    • УЗД черевної порожнини та заочеревинного простору;
    • УЗД передміхурової залози, нирок, сечового міхура, мошонки;
    • УЗД плевральної порожнини;
    • УЗД молочних залоз і щитовидної залози з лімфовузлами;
    • Дуплексне сканування судин.

В клініці дуже приємний персонал на ресепшен, лікар діагностики дуже уважний, гарно провели діагностику, лікарем дуже задоволені

Олександр, 18.03.2024

Сподобалася клініка. Все було чудово та професійно. Лікар який проводив діагностику теж дуже професійний, уважний, ввічливий спеціаліст. Обслуговування у клініці було на найвищому рівні, наші всі побажання були враховані. Пройшло все просто прекрасно, тільки позитивні відгуки про цю клініку. При потребі будемо ще звертатися у цю клініку обов'язково.

Ірина, 13.03.2024

Діагностика пройшла швидко, гарний сервіс, гарне обслуговування. В клініці чисто, приємно. До персоналу зауважень не було. В клініку буду звертатися на діагностику, якщо буде необхідно

Вікторія, 01.03.2024

В клініці дуже гарний персонал, дуже швидко і гарно відповідають, індивідуально приділяють увагу кожному клієнту. Діагностику провели швидко і все було дуже приємно

Эдуард, 09.02.2024

Сподобався сервіс, лікар УЗД, був уважним до деталей. Усе пройшло добре.

Оліфер, 01.02.2024