Відгуки про діагностичний центр Клініка вихідного дня (Дитяче відділення. Хірургія)

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,
  • Пн-Вс: 8:00-20:00

б-р Кольцова, 14-з . На карті

Святошинський , м.Житомирська, м.Святошин

Візитом залишився задоволеним - мені, усі в клініці здались професійними.

Іван, 13.04.2024

Сподобалася клініка, все було чудово та добре у цій клініці. Трішки було складно знайти цю клініку, не було ніяких чітких вказівників. Загалом це була така єдина незручність, а так клініка сама досить непогана.

Тетяна, 09.04.2024

Візит пройшов добре, без черг. Залишився задоволеним.

Ігор, 02.04.2024

Клініка дуже подобається, користуємося послугами цієї клініки майже всією сім'єю. Тому нам ця клініка дуже підходить в усіх сенсах. Дякуємо за хороший сервіс та комфорт.

Людмила, 24.03.2024

Комфортна клініка, задоволені проведенням діагностики, дякуємо.

Максим, 22.03.2024

Звертаюся вже не вперше, все на найвищому рівні, дякую.

Анна, 22.03.2024

Дуже мені сподобався сервіс - на вищому рівні. Фахівець, що проводив мені УЗД, був дуже кваліфікованим, мені усе сподобалось.

Наталія, 12.03.2024

Дуже сподобалася клініка. Все пройшло добре. Було все супер у клініці.

Аліна, 10.03.2024

Все чудово пройшло, все влаштувало у клініці.

Владислав, 25.02.2024

І відношення, і сервіс, і увага, й лікар УЗД професійний!

Юрій, 20.02.2024

Робота клініки мене влаштовує, все було добре

Антоніна, 18.02.2024

Гарне ставлення, ввічливість. Усе пройшло добре.

Ілля, 17.02.2024

Мені сподобалося у клініці. Прийняли нас швидше від запланованого часу, плюс ми  дуже швидко знайшли цю клініку - це теж дуже сподобалося. Сама клініка дуже гарна, сучасна, комфортна, зручна. Ми дуже задоволені цією клінікою.

Данило, 14.02.2024

Сподобалась клініка. Ми попали до дуже хорошого лікаря, було дуже  комфортно. Лікар все гарно, правильно -  розказав, пояснив. Лікар професіонал своєї справи. Якісно все провели та  чітко. Обслуговування було хороше. Питань взагалі нема ніяких. Дякую. Надалі при потребі, теж будемо звертатися у цю клініку.

Ліліт, 03.02.2024

Сподобалась клініка. Все зручно, гарне ставлення. Все нормально.

Олена, 20.01.2024

В клініці хворі і здорові дітки були в одному приміщенні, мені це не сподобалось. На клініку дуже незручний підйом, підійматися сходами, сходи дуже круті. Лікар діагностики супер, все було добре

Платон, 22.12.2023

Сподобався персонал, комунікація з  персоналом. Я дуже задоволена клінікою.

Галина, 16.12.2023

Все очень понравилось. В клинике делали УЗИ тазобедренных суглобов для ребенка. Доктор УЗИ специалист прекрасная женщина, очень хороший специалист

Микита, 11.12.2023

Комфортно, лікар компетентний, дуже вдячна!

Неллі, 01.12.2023

Усе сподобалось - швидко та інформативно, все доступно пояснили.

Денис, 25.11.2023

Прийняли, подивились, порадили, консультували, відповіли на усі питання, що мене цікавили.

Тетяна, 06.10.2023

Сама клініка в середині гарна, все охайно, чисто, гарне обладнання та працюють компетентні лікарі. Все гарно подивились, проконсультували по моїм питанням які мене цікавили. Все пройшло добре, мені все сподобалось

Марина, 03.10.2023

Візитом залишилась задоволена - лікар що робив УЗД, був професіональним та чемним.

Ольга, 27.09.2023

Візитом залишився задоволений, усе пройшло швидко, зручно, без проблем.

Володимир, 20.02.2022

Все влаштувало, окрім того, що не можна отримати результати на електрону пошту.

Вадим, 30.01.2022