Відгуки про діагностичний центр Віва на Борщаговці

• Оплата карткою,
  • Пн-Вс: 8:00-21:00

вул. Якуба Колоса, 2Д. На карті

Святошинський , м.Святошин

В цілому клініка непогана, діагностика пройшла добре. Не сподобалося, що немає  ніякого заїзду до клініки, коли людина на милицях це дуже не зручно, також немає ніякої вивіски з телефоном контактним, виникають різні непередбачувані ситуації, а інформації ніякої немає.

Анастасія, 18.04.2024

Клініка досить сучасна, все дуже сподобалося. Пройшло все без ніяких зауважень, чітко по часу, швидко та якісно.

Олександра, 12.04.2024

Все було добре, швидко, уважно, лікар УЗД спеціаліст класний, все розповів, ми задоволені

Дмитро, 21.03.2024

Діагностика відбулась, дуже все сподобалося, гарні спеціалісти, всі привітні, задоволена візитом в клініку

Богдан, 14.03.2024

Сподобалася клініка. Нормально все пройшло, дуже добре прийняли.

Олена, 27.02.2024

Все влаштувало. Раніше прийняли на візит. Все було оперативно, чітко і якість хороша.

Юрій, 23.01.2024

В клинику обращались на рентгенографию. Очень не понравилось что пациента два раза облучили. Объяснили, что врач захотел еще раз что-то для себя посмотреть, хотя с первого раза сказали что все хорошо. Вернули пациента с коридора и еще раз провели диагностику

Тетяна, 19.01.2024

Все чудово пройшло. Кваліфікований лікар, все дуже сподобалось.

Володимир, 03.01.2024

Все добре пройшло. Персонал привітний, все чудово. Відбулося все на найвищому рівні.

Сергій, 18.12.2023

Все пройшло добре. Не вперше уже в цій клініці проходжу діагностику, тому все сподобалось.Дякую.

Дмитрий, 07.12.2023

Гарна клініка. Привітний персонал, дуже  сподобалось перебування у клініці.Все чудово пройшло.

Ганна, 10.11.2023

Сама клиника не плохая, но мне не понравился рентгенолог - когда-то ортопед поставил диагноз - плоскостопие третей степени, а сейчас, если верить заключению рентгена стоп, получается, что у меня уже первой, максимум второй степени, оно, что, рассосалось?! Поэтому, моё мнение, если рентгенолог ни чего не понимает в хирургической ортопедии, то пускай не пишет заключения.

Олег, 01.06.2022

В клинику очень сложно попасть, вывески совсем не видно. Мы очень долго ходили вокруг домов, опоздали, чтобы найти клинику. Указатели как-то неправильно стоят или вывеска маленькая. Но в целом, клиника нормальная.

Нина, 09.11.2021

У клініці мені сподобалися: уважність, швидке обслуговування, чистота, небагатолюдно.

Микола, 02.11.2021

Пришла на своё время, очереди не было, сразу приняли, всё прошло быстро. Осталась довольна.

Ирина, 13.10.2021

Клиника замечательная, ни каких очередей, сделали быстро диагностику, практически сразу получила результат, персонал сработал профессионально. Осталась довольна.

Юлия, 13.10.2021

Я была записана на две процедуры: УЗИ и гастроскопию. В день записи мне перезвонили и уточнили, что сначала будет УЗИ. Приехав в клинику, мне сообщили, что гастроскопию провести не могут, т.к. в данный момент отсутствует аппарат. Чья это была ошибка мне неизвестно, но мнение сложилось неприятное , ведь процедура выполняется натощак, утром, и не так легко выделить свободное от работы время, чтобы её сделать. Я была крайне разочарована, т.к. УЗИ я могла сделать в любой клинике возле дома и не ехать ради этого на Борщаговку. Клиника в целом нормальная, врач тоже, но за эти же деньги можно намного приятнее сходить в другую. Разница ощутима.

Юлия, 13.04.2021

Приятная атмосфера, квалифицированный персонал. Рекомендую

Анастасия, 22.03.2021

В ренген кабінеті виявилась відеокамера. Я там була оголена , і мене знімали на відеокамеру.

Валентина, 10.11.2020

Чудова клініка. Сервіс на вищому рівні. Привітні дівчата на рецепції все просто і ясно пояснюють.Прекрасні спеціалісти.Дякую за роботу ! Була у вас вперше і тепер при потребі буду записуватися тільки до вас!

Яна, 01.10.2020

Відвідував флюорографічний кабінет. Враження жахливе, лікар був без маски, розмовляв виключно російською (не питаючи як мені зручно), ставиться зверхньо, фрази: "А шо ваш врач не удосужился даже направление сделать?" або "А чего вы полгода сидите и ничего не делаете?" не припустимі, особливо зважаючи на той факт що я йому нічого не розповів, окрім причини проходження флюорографії. За результатами процедури не показав знімок і нічого не пояснив, а в заключенні відправив на КТ яке взагалі нічого не виявило. Все вищезазначене я отримав за 375 гривен, що далеко не найнижча ціна навіть з поміж приватних клінік. Поставив два бо персонал на рецепції вихований і дружелюбний.

Олексій, 16.07.2020

Не понравилось, что не правильно дали описанию снимку.

София, 11.04.2020

Все сподобалось.: і персонал, і компетентність обслуговування.

Ольга, 01.04.2020

Позитивні відгуки. Дуже гарно обслужили.Ми вдячні.

Виталий, 30.03.2020

При вході немає бахіл. Така епідемія в країні, а бахіл немає. А так, в принципі, все добре.

людмила, 29.03.2020

вул. Щекавицька, 36.

Харківське шосе, 49а.

смт. Козин, вул. Київська, 169.

вул. Огіркова, 69 (заїзд з вул. Івана Виговського, 3).

с. Чайки, вул. Печерська, 4 (Петропавлівська Борщагівка).

вул. Вадима Гетьмана, 1 в.

вул. Лаврухіна, 6.

вул. 49-та Садова, 28.