Медичний кабінет «Ля Мед»

Медичний кабінет «Ля мед» надає послуги комплексної УЗ-діагностики: органів черевної порожнини, органів малого таза, серця, щитовидної залози, молочних залоз. ще

• Вт-Пт: 9:00-19:00
  • Пн-Вс: выходной

вул. Депутатська, 15/17, офіс 2. На карті

Святошинський , м.Академмістечко, м.Житомирська, м.Святошин

Приватний медичний кабінет «Ля мед» — це місце, де Вас завжди вислухають, зрозуміють і допоможуть. В «Ля Мед» зібралися висококласні фахівці: гастроентеролог, дерматолог, невропатолог і кардіолог. Це основні напрямки, які дозволяють діагностувати проблеми пацієнтів та допомогти впоратися з ними. Ще один безумовний плюс центру — послуги УЗД. Як відомо, в людському організмі все взаємопов'язано. Отже, кожну скаргу пацієнтів в центрі розглядають системно, з точки зору різних фахівців, враховуючи результати досліджень. Це і є запорукою успіху.

Діагностичне обстеження

• УЗД органів черевної порожнини і заочеревинного простору
  • УЗД щитовидної залози
  • УЗД серцево-судинної системи
  • УЗД органів малого тазу у жінок і чоловіків
  • УЗД молочних залоз

Загалом атмосфера мені сподобалася. Персонал був привітний, турботливий та дуже уважний. Все мені чітко пояснили та доступно розказали. Надали всі необхідні рекомендації та розповіли що потрібно буде робити далі.

Євгеній, 01.05.2024

Расположение клиники не понравилось и сама клиника не очень, в клинике было некомфортно

Інна, 23.04.2024

Дуже сподобалось - уважна лікарка, що робила УЗД, вона уважно вислухала, та наприкінці діагностики, надала якісь рекомендації. Мені сподобалось.

Олеся, 01.04.2024

Дуже гарно все пройшло, все гаразд було.

Надія, 06.03.2024

Сподобалось відношення, те що прийняли вчасно, за записом, гарно обслужили, лікар УЗД добре подивилась, надала рекомендацій. Тобто Усе що очікувала, усе виправдалось.

Олена, 26.12.2023

ул. Декабристов, 6, оф. 163. На карті