Медичний кабінет «Ля Мед»

Медичний кабінет «Ля Мед»

add_box Гастроентерологія Кардіологія Неврологія УЗ-діагностика Ендокринологія ... ще
Медичний кабінет «Ля мед» надає послуги кваліфікованих фахівців в напрямках: гастроентерологія, кардіологія, неврологія, дерматовенерологія, УЗ-дослідження. Тут Ви отримаєте комплексне обстеження і повноцінне рішення проблеми зі здоров'ям.
access_time_filled вт - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled пн : вихідний access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Депутатська, 15/17, офіс 2на карті
Святошинський м.Академмістечко м.Житомирська м.Святошин

Приватний медичний кабінет «Ля мед» — це місце, де Вас завжди вислухають, зрозуміють і допоможуть. У «Ля Мед» зібралися висококласні фахівці: гастроентеролог, дерматолог, невропатолог і кардіолог. Це основні напрямки, які дозволяють діагностувати проблеми пацієнтів та допомогти впоратися з ними. Ще один безумовний плюс центру — послуги УЗД. Як відомо, в людському організмі все взаємопов'язано. Отже, кожну скаргу пацієнтів в центрі розглядають системно, з точки зору різних фахівців, враховуючи результати досліджень. Це і є запорукою успіху.

Переваги медичного кабінету «Ля мед»:

• Кардіологія
  • Неврологія
  • Дерматовенерологія
  • УЗ-дослідження:
    • органів черевної порожнини і заочеревинного простору;
    • щитовидної залози;
    • серцево-судинної системи;
    • органів малого таза у жінок і чоловіків;
    • молочних залоз.

Пріоритетом клініки є гастроентерологія, де висококласний фахівець проведе огляд пацієнта, ультразвукове дослідження, визначить подальшу тактику ведення пацієнта (рекомендації по харчуванню, план обстеження і лікування, враховуючи супутні патології). Обстеження проводиться на апараті експертного класу Philips HD 5000.

Тепло, підтримка і професіоналізм — все це в маленькому, але дуже затишному медичному кабінеті. Приходьте, і Ви переконаєтеся в цьому.

Дмитро 16 Квітень 2024
Візит пройшов чудово.
Олександра 11 Квітень 2024
Все є що потрібно, дуже комфортно було.
Ганна 11 Квітень 2024
Клініку важко знайти, немає вивіски біля входу в саму клініку
Яніна 20 Березень 2024
Клініка хороша, мене чекали, надали додаткові послуги все в один день, що дуже зручно. Візитом в клініку задоволена
Сергій 06 Березень 2024
Усе сподобалось.