Клініка «Мед Лена»

Клініка «Мед Лена» спеціалізується на здоров'ї всієї родини, а особливу увагу приділено окремим випадкам жіночого і чоловічого репродуктивного станів. У медичному закладі також проводяться діагностичні дослідження. ще

ЖК «Відпочинок», вул. Петрицького, 17. На карті

Святошинський , м.Святошин

Діагностика в «Мед Лена» представлена ​​ультразвуковими дослідженнями, електрокардіографією і діагностичними процедурами в гінекології (біопсія і кольпоскопія).

Види УЗД в клініці «Мед Лена»:

• органів черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, селезінка, жовчний міхур і жовчовивідні протоки)
  • нирок і ниркових артерій
  • щитовидної залози
  • молочних залоз
  • органів сечовидільної системи (нирки, сечоводи, сечовий міхур, передміхурова залоза у чоловіків)
  • гінекологія (абдомінальний датчик + трансвагінальний датчик)

Сподобалася клініка.Все добре пройшло.Дякую.

Олена, 13.03.2024

Клініка чудова, але її дуже складно знайти, гугл-карти показують зовсім інше місце. Було б добре, якби скидали геолокацію.

Вікторія, 27.06.2023

Низкая оценка из-за несоответствия цены на сайте при записи . Сам врач подробно проконсультировал по узи., назначил анализы.

Татьяна, 12.03.2021

Нормальный прием, отнеслись очень внимательно.

Елена, 15.05.2018

ул. Арсенальная 9/11. На карті