Клініка «Мед Лена»

Клініка «Мед Лена»

Клініка
add_box Гастроентерологія Гінекологія Мамологія Неврологія Онкологія Терапія ... ще
Клініка «Мед Лена» спеціалізується на здоров'ї всієї родини, а особливу увагу приділено окремим випадкам жіночого і чоловічого репродуктивного станів. З пацієнтами працює команда професійних онкологів, а також акушер-гінеколог, мамолог, уролог, невропатолог, гастроентеролог, терапевт.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:30 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
ЖК «Відпочинок», вул. Петрицького, 17на карті
Святошинський м.Святошин

У «Мед Лені» приймають пацієнтів з найскладнішими гінекологічними, урологічними і супутніми захворюваннями. Всіх клієнтів, які звернулися зі складними гінекологічними випадками, консультує головний онкогінеколог Києва, кандидат медичних наук Олена Манжура.

Напрямки роботи «Мед Олени»

Клініка працює з широким спектром послуг, серед яких більшу кількість представляє гінекологічний напрямок.

Провідні напрямки послуг:

• Лікування захворювань сечостатевої сфери
  • Консультування складних для діагностики випадків
  • Порушення роботи дихальної системи
  • Порушення функціонування нервової системи
  • Радіохвильове лікування дисплазій, новоутворень шкіри і слизових
  • Порушення процесів травлення
  • Консультування з приводу HiFu-абляцій хворих з фіброміомами тіла матки
  • Порушення функціонування серцево-судинної системи
  • Діагностика і лікування різних видів мастопатій
  • Діагностика ВПЛ, дисплазій, щеплення проти раку шийки матки
  • Ранній скринінг онкозахворювань
  • УЗ і ЕКГ-діагностика
  • Забір крові і різного матеріалу на лабораторне дослідження
Оксана 16 Квітень 2024
В клініці підібрано гарний персонал, була на консультації у лікаря Манжура, чудовий фахівець, має гарно оснащений сучасним обладнанням кабінет. Візитом залишилась дуже задоволеною.
Наталія 26 Березень 2024
Хороша клініка, зауважень не було
Софія 11 Березень 2024
Все було добре, гарне обслуговування, все зробили акуратно, без зауважень
Лариса 16 Лютий 2022
Дуже приємна атмосфера, дуже уважний персонал. Усі лікарі, з якими я спілкувалась, високо професійні. Рекомендую.
Валентина 10 Березень 2021
Очень маленькая клиника на 2 кабинета, места мало, туалет с трудом открывается