Відгуки про діагностичний центр Амбулаторія сімейної медицини «Юлія»

• Паркінг,
  • Оплата карткою,
  • Сб-Вс: 10:00-15:00

вул. Осіння, 33. На карті

Святошинський , м.Академмістечко

Діагностику провели добре, зауважень не було

Олена, 20.04.2024

Сподобалася клініка. Було дуже зручно у цій клініці й місце розташування дуже хороше клініки. Претензій немає ніяких до цієї клініки.

Юлія, 12.04.2024

Дуже гарна атмосфера у клініці. Все пройшло спокійно, чітко та якісно. Одержала послугу прекрасно. Окремо б хотіла подякувати лікарю який проводив діагностику. Дуже вдячна за хорошу виконану роботу.

Любов, 09.04.2024

Все пройшло супер. Сама клініка дуже гарна, чиста та комфортна. Мені все дуже сподобалося у цій клініці. Все було чудово, обслуговування у клініці прекрасне, я повністю усім залишився задоволений.

Володимир, 02.04.2024

Діагностику провели чудово, зауважень не було

Євгеній, 27.03.2024

Клінікою задоволена, все зручно та комфортно, дякую.

Діана, 08.03.2024

Залишилась дуже задоволеною, бо лікар, що проводив мені УЗД, дуже зрозуміло усе пояснив, та підказав до якого спеціаліста потрібно звернутись із виявленою під час діагностики проблемою.

Марія, 22.02.2024

Сподобались уважність та професійність лікарів.

Максим, 17.01.2024

Усе комфортно, доступно, швидко та зрозуміло.

Олександр, 07.12.2023

Лікар хороша. Все розказала, пояснила, все детально оглянула. В загальному все сподобалось.

Світлана, 06.12.2023

В клініці працюють професіонали, лікар все подивився, все чітко, все чудово, всім задоволена.

Оксана, 06.12.2023

Робила УЗД по вагітності, що можу сказати? Тільки те, що через годину після того, як мені сказали що не маю жодних проблем й в нас усе гаразд, мене забрала швидка з діагнозом — завмерлий плід.

Каміла, 22.11.2023

Усе поряд, швидко, вчасно. Залишився задоволеним.

Микола, 15.11.2023

В клініці нас добре зустріли, прийняли по часу, запросили. УЗД спеціаліст на діагностиці коментував все що бачить, все що відбувається на екрані, пояснював і давав прогнози, дуже швидко дав висновок діагностики

Артемій, 07.11.2023

Все сподобалось, процедури та діагностика пройшли добре. Дякую!.

Олена, 01.11.2023

Все було чудово, лікар УЗД-спеціаліст гарно все розповіла, все пояснила, лояльно ставилась. Найкращий мій візит з досвіду

Надія, 07.10.2023

Усе пройшло швидко, гарний сервіс, гарний лікар, Провівши мені УЗД, усе гарно розповів, пояснив, все швиденько, комфортно. Залишився задоволеним.

Євгеній, 06.10.2023

Хороша клініка, візит до них мені сподобався.

Валентина, 27.09.2023

Все пройшло швидко, якісно та комфортно. У клініці працюють професіонали.

Єфіменко, 14.07.2023

В целом осталась довольна: чистенько, уютненько, без очередей, персонал профессиональный.

Галина, 08.07.2023

Візитом залишився задоволеним. За потреби звертатимусь ще. Рекомендую.

Андрій, 01.07.2023

Залишилася дуже задоволена візитом до клініки. Провели діагностику практично відразу, як я прийшла. Лікар дуже зрозуміло, усе що бачила, прокоментувала. У майбутньому за необхідності звертатимуся ще. Клініку рекомендую.

Юлія, 01.07.2023

Мы остались довольны обслуживанием в клинке и врачом который проводил  Электрокардиограмму. Рекомендую

Геннадий, 17.02.2023

Гарна клініка, послуги надані якісно. Прийомом задоволені

Владислав, 17.09.2022

Лікар який проводив мені ехокардіографію, додатково отримала консультацію, заспокоїв і зробив як потрібно. Велика подяка лікарю за його виконану гарну роботу, великий молодець

Ольга, 14.12.2021

ул. Гарматная,38-А, оф. 621 . На карті