Клініка Медейра на Нивках

Медичний заклад Медейра є клінікою Європейського зразка, який дотримується міжнародних стандартів лікування. Для підбору найбільш ефективного лікування і безпечного хірургічного втручання необхідно провести якісну і точну процедуру діагностики можливих патологій в організмі. Діагностичний центр Медейра гарантує безболісність і безпеку проведених досліджень і використовує для них тільки якісну апаратуру. ще

• Пн-Ср: 8:00-20:00
  • Чт: 9:00-20:00
  • Пт: 9:00-17:00

проспект Берестейський 67. На карті

Святошинський , м.Нивки

Для діагностики потенційних захворювань фахівці діагностичного центру Медейра використовують УЗД-апарат експертного класу Siemens Acuson S2000. Можливість 3D/4D/еластографії. який з підвищеною точністю виконує дослідження і вже на ранніх термінах виявляє всі патології органів аж до рівня клітини.

У діагностичному центрі Медейра проводять УЗ-діагностику таких органів та систем:

• органів черевної порожнини
  • органів малого тазу
  • статевих органів у чоловіків
  • щитовидної залози
  • сечової системи
  • молочної залози
  • судин

Під час УЗ-дослідження спеціаліст оцінює структуру та функцію внутрішніх систем людини та лімфовузлів, їх розташування, наявність кіст та вузлів, запалення, новоутворень, травматичних пошкоджень. Завдяки надвисокій точності дослідження можна виявити навіть незначні структурні зміни, після чого лікар пояснить, з чим пов'язані всі відхилення і дасть рекомендації.

У клініці використовуються такі режими проведення УЗ-дослідження:

• УЗ-сканування – дозволяє побачити такі характеристики освіти, як глибину розташування, розмір, форму та консистенцію;
  • УЗ-доплерографія - дає можливість побачити стан судин, оцінити дані кровотоку.

Апарат з високою точністю (до 96%) дозволяє визначити місцезнаходження найменшого патологічного процесу. Залежно від того, що необхідно визначити, лікар вираховує день менструального циклу, а також призначає інші спеціальні процедури підготовки або повідомляє про її відсутність для оцінки об'єктивної картини.

В клініку я прийшла завчасно за десять хвилин до початку прийому, мій прийом мав розпочатися в 17-00, ніхто мене не попередив що прийом затримується і у лікаря інший пацієнт. На прийом до лікаря я зайшла в 17-10, прийом мав бути тридцять хвилин, прийом тривав двадцять хвилин. УЗД пройшла гарно, але консультацію, яку я хотіла, я не отримала.

Віта, 03.04.2024

Все пройшло нормально, єдине що не сподобалось, я погано бачу, а треба було заповнювати якісь анкети самостійно і мені це не сподобалося, а так все було добре й лікар був уважним, й усі інші.

Девід, 03.04.2024

Діагностикою в цій клініці залишився задоволений, комфортно, дякую.

Ярослав, 05.03.2024

Залишилась усім задоволеною, особливо відношення лікаря, що робив мені УЗД.

Тетяна, 07.12.2023

Атмосфера хороша, місце розташування клініки зручне, чистенько, комфортно, привітні люди.

Анастасія, 25.11.2023

ул. Хорива, 3А. На карті