Отзывы о диагностическом центре Viva (Вива) на Борщаговке

• Оплата карточкой,
  • Пн-Вс: 8:00-21:00

ул. Якуба Колоса, 2Д. На карте

Святошинский , м.Святошин

Клініка просто чудова. Заздалегідь попередили що у клініці не буде світла це дуже сподобалося. Видно що клініка сучасна, є все необхідне обладнання. Клініка дійсно сподобалася.

Марина, 15.07.2024

Все дуже сподобалося у клініці. Клініка дуже хороша, зручна та комфортна. Пройшло все доволі швидко та якісно.

Дмитро, 04.07.2024

У клініці все дуже сподобалося. Затишна та приємна атмосфера, є кондиціонери. Дуже швидко та якісно все відбулося.

Ярослав, 24.06.2024

В клініці персонал звертався до мене українською мовою, для мене це важливо, говорили чемно, відповідали на всі мої питання. Діагностику провели без зауважень

Марина, 23.06.2024

Процедуру зробили добре, якісно, вчасно, візитом в клініку задоволений

Сергій, 18.06.2024

Дякую за комфортне перебування у цій клініці.

Варвара, 14.06.2024

Сподобалось, що вчасно прийняли, після проведення діагностики, усе фахово пояснили та роздрукували. Усе пройшло нормально. Візитом залишилась цілком задоволеною.

Нина, 13.06.2024

Чиста клініка, діагностику провели швидко, персонал чемний, без зауважень

Віталій, 12.06.2024

Лікар УЗД спеціаліст дуже приємна, все поясню, з лікарем було приємно спілкуватися. Хороша клініка, зауважень до персоналу не було

Надія, 10.06.2024

Чудова клініка, лікар діагностики все розповів, прийом сподобався

Богдан, 08.06.2024

Усе пройшло класно, швидко, без затримок, жодних нюансів. Я отримала усе, що хотіла, залишилась задоволеною.

Юлія, 02.06.2024

В клініці дуже затишно, дуже ввічливий персонал, усе пройшло на вищому рівні.

Ірина, 02.06.2024

Все було чудово, проведенням діагностики та умовами задвоолена, дякую.

Юстина, 25.05.2024

Все було чудово, мені сподобалося. Швидко прийняли, персонал і лікар діагностики ввічливі, я задоволена візитом в клініку

Анастасія, 29.04.2024

Була плутанина із записом, чекали діагноста, а коли дочекалися, то лікарка була п'яна, тому, відповідно, я прийомом в цій клініці не задоволений.

Анатолій, 27.04.2024

Найнижчу оцінку ставлю клініці і лікарям! Мене обслуговували лікарі в нетверезому стані! Це обурливо! Залишив відгук на сайті клініки і залишаю на цьому сайті, сподіваюся на те, що інші пацієнти це врахують.

Данило, 27.04.2024

Все нормально було у цій клініці, так як і повинно було бути.

Володимир, 19.04.2024

В цілому клініка непогана, діагностика пройшла добре. Не сподобалося, що немає  ніякого заїзду до клініки, коли людина на милицях це дуже не зручно, також немає ніякої вивіски з телефоном контактним, виникають різні непередбачувані ситуації, а інформації ніякої немає.

Анастасія, 18.04.2024

Клініка досить сучасна, все дуже сподобалося. Пройшло все без ніяких зауважень, чітко по часу, швидко та якісно.

Олександра, 12.04.2024

Все було добре, швидко, уважно, лікар УЗД спеціаліст класний, все розповів, ми задоволені

Дмитро, 21.03.2024

Діагностика відбулась, дуже все сподобалося, гарні спеціалісти, всі привітні, задоволена візитом в клініку

Богдан, 14.03.2024

Сподобалася клініка. Нормально все пройшло, дуже добре прийняли.

Олена, 27.02.2024

Все влаштувало. Раніше прийняли на візит. Все було оперативно, чітко і якість хороша.

Юрій, 23.01.2024

В клинику обращались на рентгенографию. Очень не понравилось что пациента два раза облучили. Объяснили, что врач захотел еще раз что-то для себя посмотреть, хотя с первого раза сказали что все хорошо. Вернули пациента с коридора и еще раз провели диагностику

Тетяна, 19.01.2024

Все чудово пройшло. Кваліфікований лікар, все дуже сподобалось.

Володимир, 03.01.2024

ул. Щекавицкая, 36.

Харьковское шоссе, 49а.

пгт. Козин, ул. Киевская, 169.

ул. Огуречная, 69 (заезд с ул. Ивана Выговского, 3) .

с. Чайки, ул. Печерская, 4 (Петропавловская Борщаговка).

ул. Вадима Гетьмана, 1 в.

ул. Лаврухина, 6.

ул. 49-ая Садовая, 28.