Viva (Вива) на Борщаговке

• Детская комната,

ул. Якуба Колоса, 2Д. На карте

Святошинский

В ренген кабінеті виявилась відеокамера. Я там була оголена , і мене знімали на відеокамеру.

Валентина, 10.11.2020

Чудова клініка. Сервіс на вищому рівні. Привітні дівчата на рецепції все просто і ясно пояснюють.Прекрасні спеціалісти.Дякую за роботу ! Була у вас вперше і тепер при потребі буду записуватися тільки до вас!

Яна, 01.10.2020

Відвідував флюорографічний кабінет. Враження жахливе, лікар був без маски, розмовляв виключно російською (не питаючи як мені зручно), ставиться зверхньо, фрази: "А шо ваш врач не удосужился даже направление сделать?" або "А чего вы полгода сидите и ничего не делаете?" не припустимі, особливо зважаючи на той факт що я йому нічого не розповів, окрім причини проходження флюорографії. За результатами процедури не показав знімок і нічого не пояснив, а в заключенні відправив на КТ яке взагалі нічого не виявило. Все вищезазначене я отримав за 375 гривен, що далеко не найнижча ціна навіть з поміж приватних клінік. Поставив два бо персонал на рецепції вихований і дружелюбний.

Олексій, 16.07.2020

Не понравилось, что не правильно дали описанию снимку.

София, 11.04.2020

Все сподобалось.: і персонал, і компетентність обслуговування.

Ольга, 01.04.2020
Центры поблизости