Отзывы о диагностическом центре PRO HEALTH clinic

• Оплата карточкой,

пр-т Победы, 119/121. На карте

Святошинский , м.Академгородок, м.Житомирская, м.Святошин, м.Нивки

Все дуже сподобалося, діагностику провели, зауважень не було

Ганна, 20.03.2024

Дуже клініка сподобалася, все супер було.

Андрій, 20.03.2024

Сподобалася клініка. Пройшло все чудово.

Тетяна, 15.03.2024

В клинике было все супер. В клинике очень хороший доктор диагностики, нам доктор очень понравился. Огромное спасибо доктору за работу

Сергій, 06.03.2024

Все сподобалося, діагностику провели. Гарний прийом, все доступно пояснили, задоволені візитом

Олександр, 06.03.2024

Лікар діагностики сподобався, діагностику провели, висновок видали, зауважень до персоналу клініки не було

Олена, 01.03.2024

Все нормально було у клініці.Відношення до пацієнтів і сервіс задовільний.

Микола, 28.02.2024

Все сподобалося у клініці. Все пройшло  нормально.

Яків, 21.02.2024

Сподобалася клініка.У клініці було комфортно, затишно, зручну. Дуже приємний, ввічливий персонал. Загалом клініка мені підійшла, при потребі буду звертатися в цю клініку ще обов'язково.

Віктор, 14.02.2024

Велика подяка працівникам клініки, мене влаштувала цінова політика, якість та комфорт приміщення. Все мені сподобалось

Віктор, 07.02.2024

Хороша клініка. У клініці чисто, комфортно, привітний персонал, все як має бути. Прийняли вчасно. Все було солідно.

Світлана, 24.01.2024

Комфортна та зручна клініка, звертатимуся, в разі необхідності, сервісом задоволений. Дякую.

Ігор, 12.01.2024

В клініці дуже гарний лікар діагностики, я дуже задоволена лікарем. Єдине, дуже довго шукала клініку, адміністратори не дуже добре донесли як знайти клініку, шукала клініку майже пів години

Алла, 08.12.2023

Сподобалось усе - й відношення персоналу і як лікар подивився УЗД, зрозуміло пояснив, надав відповіді на запитання, тому так, усе влаштовує.

Вероніка, 25.11.2023

На рецепції працює нехороша людина. Поводитися трохи неввічливо. Обслуговування не найкраще, потрібно більше працювати з працівниками на рахунок обслуговування. Зато лікар прекрасно виконав свою роботу.

Оксана, 03.11.2023

Доброзичливий, компетентний персонал, добре зробили мені діагностику, прокоментували та дали рекомендації з побаченого.

Станіслав, 08.09.2023

Признателен Константину Владимировичу, за скрупулезный и человеческий подход в ходе обследования возникшей проблемы.

Владимир, 23.11.2021

Я осталась очень довольна специалистом, который проводил диагностику - он  был очень внимательный, в процессе он меня всячески отвлекал, что я почти не замечала болезненных процедур.

Олена, 28.09.2021

ул. Ростиславская (ул. Маршала Рыбалка, 11-Б). На карте