Відгуки про діагностичний центр УРО–ПРО

• Пт: вихідний
  • Нд: вихідний

вул. Миколи Василенка, 7. На карті

Солом'янський , м.Нивки, м.Берестейська, м.Шулявська

Візит в клініку сподобався, дуже задоволена

Наталія, 16.04.2024

В клініку зверталися на добове моніторування ЕКГ (24 години). Роботою клініки залишилась незадоволена. Лікар не попередив перед постановкою, що є збій по часу. Цього не було вказано і в описі після. В результаті отримала некваліфікований опис діагностики, який не відповідає дійсності. Дослідження було проведене невірно. На підставі такого висновку лікар кардіолог не може назначити правильне лікування Діагностика не відповідає стандартам якості. Хочу повернути кошти за неякісну послугу і втрачений час.

Тетяна, 29.02.2024

Маю серйозне зауваження до клініки. Я прийшла вчасно, прийняли з затримкою понад годину, прийом чекала в коридорі. Це питання не до роботи ресепшен і не до лікаря, це питання до організації роботи клініки. Зауважень до персоналу немає. УЗД спеціаліст дуже кваліфікований спеціаліст, персонал на ресепшен дуже уважний, дуже чемний, з усіма з ким я контактувала, всі фахівці, всі на своєму місці

Ірина, 16.01.2024

Нормально все пройшло. По запису,  ввічливо все було. Отримав все що хотів.

Віктор, 23.12.2023

Все пройшло добре. Нормальна клініка, персонал привітний.

Ганна, 12.12.2023

Усе сподобалось, залишився задоволеним.

Олександр, 09.12.2023

Візитом залишився задоволеним. За потреби звертатимусь ще. Рекомендую.

Роман, 13.07.2023

Мене в клініці все влаштувало і персонал й проведення діагностики.

Богдан, 27.06.2023

В клинике мне было не комфортно, к тому-же они оказались не пунктуальны, и диагностику мне сделали с задержкой.

Катерина, 12.01.2022

Велика подяка клініці, діагностику зробили швидко і якісно, якщо комусь зі знайомих знадобиться ця ж діагностика, рекомендуватиму цю клініку.

Александр, 30.12.2021

Визит в кинику прошёл хорошо, всё устроило и понравилось.

Михаил, 15.12.2021

Очень понравилось отношение. Девушка на рецепции заполнила мою карту, провела в кабинет. А врач - узист Гасанов А.А. просто душка. Очень внимательный, доступно всё объяснил. Дал рекомендации. Спасибо!

Ірина, 07.04.2021

Лікарі все пояснили, дуже прихильні. Нам все сподобалося.

Тамара, 25.03.2021

Приветливый персонал, своевременный приём.

Ольга, 16.02.2021

УЗИ специалист - врач вежливый и тактичный все подробно рассказывает во время диагностики

Оксана, 03.02.2021

Нормальная клиника. Приняли вовремя. Врач-УЗИ очень внимательный, показал-рассказал.

Николай, 21.12.2020

Лікар УЗІ- спеціаліст дуже гарна, чемна, спокійна, врівноважена, дуже гарно розповідала та відповіла на мої запитання. Залишилась задоволена

Алла, 07.11.2020

Мені довелося чекати на лікаря, протягом двадцяти хвилин. Вона запізнилася. І взагалі внутрішнє оздоблення клініки мені здається потребує вже ремонту.

Александра, 12.09.2020

В клинике все было быстро и удобно. Единственное, было написано, что кардиограмма с расшифровкой. Я думала, что результат диагностики объяснит доктор, а оказалось, что результат выдается в распечатанном виде с непонятными словами. Прийдется еще сходить к доктору.

Анна, 02.01.2020

Очень все очень странно. Людей нет. Кабинеты все пустые, оно все какое-то заброшенное. В стоимость холтера не входила консультация врача. К самой услуге претензий нет, сделали. Прислали результат на почту. Все очень странно.

Виталий, 17.07.2019

Я назначеное время проспал , но приехал туда вечером. Все отлично. Никаких вопросов к ним вообще нет. Мало того что вошли в положение, врач второй раз приехал вечером, потому что я с утра проспал. Нормально проконсультировал. Все прошло отлично.

Игорь, 30.05.2019

ул. Генерала Шаповала 2, ЖК «Изумрудный». На карті