Відгуки про діагностичний центр ЄВРОЛАБ

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

вул. Солом'янська, 11а (Клініка знаходиться біля м. Вокзальна (5 хв їзди ) та м. Олімпійська 12 хв. їзди). На карті

Солом'янський , м.Вокзальна

Дуже уважний персонал, відносилися з турботою, кожен мій крок був під турботливим наглядом, я приємно здивований таким чудовим відношенням, дякую.

Петро, 01.04.2024

Хороша клініка, було дуже зручно та комфортно. Все пройшло добре, дуже все сподобалося у цій клініці.

Алла, 16.03.2024

Сподобалася клініка. Все нормально пройшло.

Олена, 12.03.2024

Клінікою задоволеий, планую надалі звертатися та проходити лікування, дякую.

Руслан, 08.03.2024

Клініка дуже сподобалася. Все добре пройшло.

Анастасія, 22.02.2024

Дуже  сподобалось у клініці, зручно, комфортно, спокійно. Дуже добре все було.  Не вперше уже користуюся послугами цієї клініки, тому мені все підходить.

Олена, 06.02.2024

Усе відбулось на найвищому рівні - й приміщення й лікарі і їхні роз'яснення та обладнання.

Ольга, 23.12.2023

В клініці чисто, нормальне ставлення персоналу, діагностику зробили добре.

Максим, 13.12.2023

Визитом остался очень доволен, буду обращаться к ним ещё. Всем рекомендую.

Владимир, 19.01.2022

Я сходила, все быстро решилось. Я осталась довольна.

Мария, 11.08.2020

Мне все нравится. Хорошее отношение всех сотрудников, врачей. Заходишь к вам и исчезает страх, и сразу можно сказать что там все хорошо. Не в каждой больнице и не в каждом госпитале так относятся к нам, а это для нас самое главое

Татьяна, 19.11.2019

Мне запомнилось внимательность то что не просто сделали работу, а вникли, уточнили, что-то поправили. Более корректно провели исследование учитывая индивидуальное особенности данного пациента. Это очень важно и то что улучшает результат исследование.

Екатерина, 18.10.2019

Всё было на высшем уровне, мне понравилось. В клинике, работают профессионалы своего дела!

Анастасия, 12.10.2019

Очень довольны, такое обслуживание хорошее, молодцы.

Ирина, 05.08.2019

Прием понравился, всё было очень профессионально, вежливо, культурно, душевно, я осталась очень довольна.

Елена, 12.12.2018

Прием был отличный, дружелюбный коллектив.

Темирова, 06.12.2018

Все було добре та вчасно. Я задоволена візитом. В мене немає нарікань.

Татьяна, 17.09.2018

ул. Михаила Коцюбинского, 8-А. На карті