ЄВРОЛАБ

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

EUROLAB – клініко-діагностичний центр персоналізованої медицини, де можна пройти комплексне обстеження організму. Пацієнтам медичного центру доступна швидка та точна діагностика з використанням найновішого обладнання, яке проводять досвідчені лікарі-діагности. У клініці проводять лабораторні дослідження, УЗД, МРТ, комп'ютерну томографію, цифрову біопсію, мамографію, генетичні, ендоскопічні та рентгенологічні дослідження ще

вул. Солом'янська, 11а (Клініка знаходиться біля м. Вокзальна (5 хв їзди ) та м. Олімпійська 12 хв. їзди). На карті

Солом'янський , м.Вокзальна

«ЄВРОЛАБ» – точна та безпечна діагностика

Клініко-діагностичний центр EUROLAB має потужну технічну базу, що дозволяє проводити всебічну діагностику організму. Використання прогресивного обладнання, інструментарію та технологій гарантує комфортне проходження обстежень, а також отримання швидких та точних результатів.

У діагностичному центрі «ЄВРОЛАБ» проводять дослідження:

• ультразвукова діагностика, у тому числі із створенням тривимірних моделей органів;
  • комп'ютерна томографія;
  • магнітно-резонансна томографія;
  • мамографія;
  • цифрова біопсія;
  • ендоскопія;
  • рентгенологічні дослідження;
  • лабораторна діагностика;
  • генетичні тести (в тому числі визначення хромосомних хвороб (каріотипування), спадкових хвороб обміну, генів схильності до багатьох захворювань, ДНК-тест на батьківство/спорідненість).

На якому обладнанні проводяться обстеження у EUROLAB?

До послуг пацієнтів клініки "ЄВРОЛАБ" - обладнання експертного класу від виробників зі світовим ім'ям. Головна гордість клініко-діагностичного центру – радіологічний комплекс SIEMENS, який не має аналогів в Україні, та дозволяє проводити широкий спектр досліджень.

УЗД

УЗД в EUROLAB проводять з використанням апаратів Aplio 500 Platinum Series, Aplio 300 Platinum Series від Canon Medical та ультразвуковою системою преміум-класу нового покоління UGEO WS80A від Samsung Medison. Це інноваційні установки, що дозволяють вибудовувати чотиривимірне зображення органу в режимі реального часу. Отримана картина дає можливість лікарю вивчати уражені тканини відразу в кількох просторових вимірах.

Підрозділ магнітно-резонансної томографії

Для проведення МРТ в «ЄВРОЛАБ» використовують апарат MAGNETOМ Avanto 1,5 Т, що має високу точність у діагностиці захворювань. За допомогою цього обладнання лікар у найкоротші терміни може отримати знімок у будь-якій площині та зрізі, а також тривимірний знімок у високій якості. На сьогоднішній день MAGNETOM Avanto – один з лідерів з якості зображень та швидкості сканування. Це найпотужніший і найточніший апарат для МРТ, за допомогою якого можна обстежити будь-яку ділянку тіла без необхідності переукладання пацієнта, якщо потрібно сканування декількох зон.

Комп'ютерна томографія

Кабінет комп'ютерної томографії оснащений 62-зрізовим спіральним комп'ютерним томографом Philips Brilliance. Сканер має найшвидший в індустрії реконструктор - 20 зображень в секунду, що забезпечує відтворення картинки без можливих спотворень від дихання та мимовільних рухів. Томограф Philips Brilliance 64 дозволяє проводити обстеження зі зниженим променевим навантаженням.

Мамографія

Для дослідження молочних залоз лікарі «ЄВРОЛАБ» використовують апаратно-програмний комплекс MAMMOMAT 3000 Nova, а також установку для стереотаксичної біопсії Opdima® з високою роздільною здатністю та найбільшою площею робочого поля. Використання передового обладнання дозволяє проводити обстеження з максимальним комфортом пацієнтки. До структури клініки входить клінічна лабораторія, тому результати пункційної біопсії можна отримати в найкоротший термін.

Кабінет рентген-діагностики

Axiom ICONOS – багатофункціональна рентгенологічна система, що використовується для дослідження органів травного тракту, легень, внутрішніх органів та кісткової системи. Процес сканування повністю автоматизований, що гарантує високу якість зображення. І все це за мінімальної дози опромінення, яка знижена на 50% порівняно з апаратами-аналогами.

Ендоскопія

У кабінетах для ендоскопічної діагностики медичного центру EUROLAB використовується сучасне японське обладнання Fujinon. Ендоскоп дає можливість проводити обстеження в HD якості та переносити відеозапис на електронний носій. Товщина Fujinon - 8,5 мм, що дозволяє здійснювати обстеження з мінімальним відчуттям дискомфорту у пацієнтів, включаючи відсутність блювотного рефлексу. З його допомогою лікарі центру проводять езофагогастродуоденоскопію, колоноскопію та ректосигмоскопію.

Досить нормальна, зручна, комфортна клініка. Було все супер у цій клініці, дуже все сподобалося.

Станіслав, 04.05.2024

Дуже уважний персонал, відносилися з турботою, кожен мій крок був під турботливим наглядом, я приємно здивований таким чудовим відношенням, дякую.

Петро, 01.04.2024

Хороша клініка, було дуже зручно та комфортно. Все пройшло добре, дуже все сподобалося у цій клініці.

Алла, 16.03.2024

Сподобалася клініка. Все нормально пройшло.

Олена, 12.03.2024

Клінікою задоволеий, планую надалі звертатися та проходити лікування, дякую.

Руслан, 08.03.2024

ул. А. Ахматовой, 46. На карті