Медичний центр Герц

• Оплата карткою,

Діагностичний центр «Герц» – вузькопрофільна медустанова, де кожна людина отримує вичерпну інформацію про стан свого здоров'я. На прийом до профільних фахівців для первинної консультації ведеться попередній запис за телефоном ще

• Нд: вихідний

вул. Велика Васильківська, 92. На карті

Печерський , м.Олімпійська

Центр «ГЕРЦ» в області медичної діагностики надає такі послуги:

• мамографія (профілактика і діагностика);
  • кардіография (діагностика захворювань серця)
  • ультразвукова діагностика (вимір у судинах внутрішніх органів кровотоку, дослідження за допомогою допплерівського картування)
  • рентгенівська денситометрія (діагностика різних форм остеопорозу)

Усі дослідження в центрі "ГЕРЦ" проводяться тільки на новому, ультрасучасному діагностичному обладнанні:

1. Апарат ультразвукової Xario. За допомогою нього стало можливим отримувати дані найвищої клінічної цінності і проводити різні види обстежень, навіть найскладніші.
2. Апарат діагностичний ультразвуковий HI VIZION Avius. Надійний і зручний у використанні, за допомогою нього стало реальним отримати по-справжньому достовірні діагностичні дані.
3. Мамограф з біопсійною приставкою Lilyum Bym. Цей апарат обладнаний так, що при проведенні процедури надає мінімальну променеве навантаження, і при цьому може «просвічувати» молочні залози навіть високої щільності. Має функцію самостійного, автоматичного підбору найкращої комбінації для будь-якої молочної залози індивідуально.
4. Система контролю за густиною рентгенівська QDR Explorer. Оцінює стан кісткової тканини за найвищими стандартами.

Діагностичні можливості медичного центру «ГЕРЦ» настільки високі, що кожен, не боячись, може звертатися саме до них для проведення потрібної Вам діагностики.

Клініка сподобалася, все добре було у цій клініці. Дуже хороший сервіс у  клініці, ввічливий та привітний персонал.

Альона, 03.04.2024

Комфортно, швидко, все сподобалося, дякую.

Марія, 20.03.2024

Дуже сподобався лікар, яка проводила ехокардіографію. Лікар все розповіла, на всі питання відповіла. Адміністратору клініки бажано бути більш чемним

Інна, 18.03.2024

Нормальна клініка, хороший персонал, все швидко і якісно, привітні, візитом в клініку задоволена

Оксана, 14.03.2024

Залишилась задоволеною - гарно прийняли, обслужили, усе, що потрібно зробили, пояснили усе доступно. Усе, що було потрібно, отримала. Візит пройшов чудово, усе сподобалось.

Олена, 09.03.2024

ул. Большая Васильковская, 54 Б. На карті