Гінекологічна клініка «ЛЕДА»

Спеціалізована клініка, що надає послуги у сфері акушерства і гінекології, дерматології, ендокринології. Тут можете пройти повне лабораторне обстеження та УЗД-діагностику. Проводиться лікування і обстеження у повному обсязі ще

вул. Гарматна, 38-А, оф. 621. На карті

Солом'янський , м.Шулявська

Гінекологічна клініка «ЛЕДА» надає повний комплекс послуг з лікування і обстеження гінекологічних захворювань.  УЗД-діагностики.  Також, у клініці ви можете отримати кваліфіковану консультацію ендокринолога, дерматовенеролога, трихолога, терапевта, косметолога, гінеколога-хірурга.

У клініці «Леда» надають послуги у таких напрямках:

• Огляд і консультації
  • Призначення лікування
  • Дерматоскопія
  • Видалення новоутворень на шкірі
  • Видалення новоутворень на параорбітальій та генітальній зонах
  • Пластика вагінальної сфери (лабіопластика, перінеопластика, кольпорафія, дефлорація, контурна пластика, філери)
  • Лабораторна діагностика
  • Ведення хворих ендокринологічного профілю
  • Видача довідок: терапевта, дерматолога, ендокринолога
  • Комплексне обстеження і лікування у дерматовенеролога, дерматолога
  • Лікування захворювань шкіри: акне, пігментація, висипання, алергії, дерматити та
  • інше.
  • Обстеження на ВІЛ, СИФІЛІС, ГЕПАТИТ
  • Комплексне обстеження і лікування у ендокринолога
  • Комплексне обстеження і лікування у терапевта
  • Вимірювання артеріального тиску
  • Видалення папілом, кондилом, родимок, бородавок методом ДЕК, КРІО.
  • Кріомасаж обличчя, волосся
  • Консультація, обстеження і лікування у трихолога
  • Трихоскопія

На ринку медицини клініка працює понад 14 років, за цей час показавши високу компетенцію і якісний підхід індивідуально до кожного пацієнта.

Високоспеціалізовані спеціалісти лікують людину у комплексі, звертаючи уваги на весь організм в цілому, а не тільки на наш вузький профіль. Крім того, у клініці надають послуги за дерматовенерологічним профілем. Зокрема, проводяться такі процедури: видалення кондилом, бородавок, папілом, шкірного молюска, демодекс. Використовуються методи кріодеструкції, дерматоскопії, електроексцизії (ДЕК), мезотерапії, плазмоліфтінга, дарсонвалізації, проводиться комплексне лікування шкірних захворювань.

Добродушна атмосфера, якісні медичні послуги і привабливі ціни - все це про клініку «ЛЄДА».

Дуже не сподобалось - лікар УЗД здалась мені не дуже освіченою, бо не зрозуміла з моїх пояснень мій стан, й саме УЗД було дуже болючим.

Надія, 24.02.2024

На жаль, все що пишуть про цю клініку на Goodle Maps правда. Прийшла на фоллікулометрію, і лікар не побачила жодного домінантного фолікула (при тому, що тиждень тому на УЗД в іншому місці він був виявлений), а також сказала, що в цей цикл овуляції у мене не буде. При цьому факт овуляції зафіксований також іншим УЗД вже через добу після УЗД в Лєді. Для розуміння, за 2 тижні я робила три УЗД, з них дві фоллікулометрії в іншому місці. Що не сподобалося ще: - оплата або на карту фізособи, або готівкою (це задля несплати податків чи що?) - при тому, що зранку процедуру на пів години перенесли, мені ще прийшлося додатково чекати в самій клініці. Що сподобалося:  що взагалі процедура відбулася; і що в клініці потурбувалися, і перенесли час прийому на +30 хвилин завчасно, зранку, а не повідомили про це в самій клініці як це буває; вчасно попередили, що вартість  підвищилася.

Ніка, 29.01.2024

Сподобалось відношення та поради що надав лікар УЗД.

Ольга, 08.01.2024

Лікар був компетентний. Все сподобалося, все нормально пройшло.

Діана, 04.01.2024

В клініці все добре, гарний УЗД спеціаліст

Кристина, 22.11.2023

ул. Степана Рудницкого, 5. На карті