10 відгуків

Доступний лікар

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Клініка «Доступний доктор» - це сучасний багатопрофільний заклад, що надає послуги пацієнтам з терапевтичного та хірургічного напрямку. Звертаючись до клініки «Доступний доктор», клієнти отримують високий рівень обслуговування і кваліфіковану медичну допомогу від досвідчених фахівців. Тут здійснюється профілактика, діагностика і терапія хвороб і патологій організму. ще

• Сб-Вс: 9:00-19:00

вул. Кудрявська, 31/33. На карті

Шевченківський , м.Лук'янівська, м.Золоті ворота

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Клініка «Доступний Доктор» створена, щоб зберегти здоров'я своїх пацієнтів та здоров'я їхніх близьких. Вона є багатопрофільною і надає послуги у напрямку гінекології, кардіології, ортопедії, терапії та інших.

Переваги клініки «Доступний доктор»:

• комфорт і затишок у клініці - в установі панує спокій і комфортна атмосфера, кабінети лікарів обладнані з сучасного зразку і вміщають новітній інструментарій, команда клініки дуже привітна і уважна;
  • конфіденційність по відношенню до своїх пацієнтів - все лікарі і персонал клініки дотримується правила, за яким не можна порушувати «лікарську таємницю» - дані про здоров'я і стан організму залишається лише між клієнтом і лікарем, який надає послугу лікування;
  • власна парковка та зручність місцезнаходження медустанови - дозволяє заощадити час і не витрачати його на «паперову тяганину», адже в клініці розуміють, що для пацієнта насамперед важливо уникнути черг або заповнення великої кількості документів;
  • відмінно підготовлений персонал і штат - для якісної та ефективної роботи в клініку відбираються лише висококваліфіковані лікарі вищої категорії, а також кандидати медичних наук з постійною практикою в області медицини, які продовжують і далі розвивати свої навички та вміння, є учасниками конференцій, наукових симпозіумів та майстер -класів;
  • лікування і надання медичних послуг тільки за актуальним протоколом, сучасні рекомендації по обстеженням і терапії;
  • обмін досвідом - команда лікарів установи «Доступний Доктор» комунікує з колегами інших країн світу, переймають і вбирають рекомендації нових європейських або американських стандартів лікування пацієнтів;
  • інноваційне обладнання для діагностики патологій організму (оснащення установи завжди підбирається відповідно до побажань лікарів-практиків, які знають, яке обладнання буде найбільш зручним і ефективним);
  • дослідження організму за короткий термін - необхідні аналізи можна здати відразу ж після консультації лікаря у власній лабораторії клініки;
  • «операції одного дня» - все хірургічні маніпуляції фахівці клініки намагаються зробити мінімально травматичними, а реабілітацію після них швидкою і ефективною.
    Команда клініки просто «обожнює» свою роботу. Їхня мета - діяти командно і допомагати пацієнтові повертатися до повного життя найбільш швидким способом.

Фахівці клініки працюють на результат, призначають лише необхідні аналізи і використовують передове обладнання в діагностичних цілях. У складних і важких випадках у лікарів завжди є можливість почути «другу думку» від колег, щоб вибрати найбільш вірну стратегію лікування.

Отличный доктор, супер. Я довольна, что вы нашли толкового врача, который мне помог. Хотя до этого ходила в другие клиники. Хороший специалист мне понравился. Буду к нему обращаться если понадобиться операция.

Татьяна, 04.12.2020

Довбун — не квалифицирован, не знает того чего пациент знает. Почему столкнулись с такой неурядицей, мало того нанес ущерб здоровью, это чтоб потом операцию делать? Плюс, непонятно за что, доктор недоступен. Ко всему не дают распечатку.

Аноним, 04.02.2020

Очень внимательный доктор УЗИ диагностики. Всё объяснила доступно, вежливо общалась. Приём очень понравился.

Элла, 21.11.2019

Все очень хорошо прошло.Доктор очень качественно и быстро все посмотрел, все разъяснил.

Юлия, 15.04.2019

Очень хорошо провели УЗИ-диагностику, прям очень понравилось.

Андрей , 20.03.2019

м. Київ, просп. Академіка Глушкова, 9-Є, офіс 1 (група приміщень 741). На карті