Клініка «Доктор Філін»

Сучасний діагностичний центр «Доктор Філін» пропонує своїм пацієнтам широкий спектр послуг з комп'ютерної томографії. Для всіх пацієнтів є КТ-скринінг всього організму, а також окремих органів і систем. Висококваліфіковані фахівці і новітнє обладнання гарантують точний та швидкий результат діагностики ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Нд: 9:00-18:00

вул. Малевича, 86-Г. На карті

Голосіївський , м.Либідська

Мережа експертних центрів «Доктор Філін» займається проведенням діагностичних заходів різного спрямування з метою виявлення патології на будь-яких стадіях розвитку.

Основний напрямок роботи діагностичних центрів - Комп'ютерна томографія. У центрах використовується передова апаратура, яка дозволяє проводити детальне обстеження організму з введенням контрастної речовини і без нього.

Головна перевага клініки - досвідчені і кваліфіковані лікарі-рентгенологи. Завдяки їх професіоналізму клініка може гарантувати точні результати обстежень і їх грамотну розшифровку.
Комп'ютерна томографія допоможе діагностувати пухлини, механічні пошкодження, запалення і широкий спектр інших проблем. У центрі проводять КТ грудної клітини, головного мозку, хребта, шиї та інших відділів.
Також в «Доктор Філін» можна отримати консультації провідних радіологів України і ізраїльських лікарів.

В «Доктор Філін» запропонують:

• діагностику за направленням лікаря;
  • екстрену томографію;
  • скринінгові тести для ранньої діагностики хвороб;
  • низькодозового дослідження легень, ангіографію та т.п .;
  • 3D-реконструкцію при діагностиці складних травм.
  • експертну оцінку будь-якого обстеження, проведеного де-небудь;

Устаткування дозволяє оцінити стан здоров'я особливих пацієнтів:

• дітей з народження;
  • старих людей;
  • тих, хто страждає больовим синдромом або не може довго лежати в закритому просторі;
  • людей з імплантатами або зайвою вагою (до 200 кг).

Особливості:

• висновок в день дослідження;
  • цифровий архів даних за десятки років;
  • безкоштовна консультація анестезіолога (якщо використовується контраст);
  • цифрове зображення з можливість пересилки через інтернет, виведення зображення на плівку або диск з USB флешкою ​​і т. п .;
  • можливість консультації лікаря-рентгенолога по томографії, зробленої в іншій установі.

Устаткування:

• Томограф Siemens Somatom Sensation 64. Експертна комп'ютерний томограф. Має найвищу клінічну продуктивність і діагностичну достовірність
  • Томограф Philips Brilliance 64 - зрізовий сканер є однією з найдосконаліших КТ систем на ринку. Для даного томографа характерна висока продуктивність і багатофункціональність. Система має можливості об'ємної візуалізації.
  • Інжектор Vistron CT фірми MEDRAD ™ (для контрастного посилення).
  • Робочі місця радіологів оснащені професійними станціями і моніторами.

Було комфортно у клініці. Загалом клініка звичайна, але дуже  зручна.

Віктор, 12.03.2024

Сподобався лікар діагност - був ввічливим, компетентним, добре, зрозуміло усе пояснив.

Инна, 08.02.2024

Вже не одноразово користуюсь послугами цієї клинки, завжди залишаюсь задоволеним після візиту до них.

Олег, 09.12.2023

Обслуговування на вищому рівні, колектив дуже привітний та ввічливий. Задоволена

Нина, 01.04.2021

В клинике все хорошо, только на рецепции администратор отвечала мне через зубы, будто я ей что-то должна. А доктор, что делал обследование хороший.

Алена, 02.11.2020

вул. Відпочинку, 11, КДКЛ №5.

проспект Комарова, 3, корпус 5 (лікарня «Медмістечко»).