Відгуки про діагностичний центр R+ Medical Network на ул. Касияна

• Оплата карткою,
  • Пн-Сб: 8:00-21:00
  • Вс: 8:00-20:00

вул. Касіяна, 2/1. На карті

Голосіївський , м.Теремки, м.Іподром, м.Виставковий центр

Дана клініка дуже сподобалася своїм комфортом, привітним персоналом та зручністю. Загалом все пройшло дуже гарно.

Максим, 20.04.2024

Сподобався візит й до діагностики й після, бажане отримала професійно, усім задоволена.

Юлія, 13.04.2024

Дуже сподобалася клініка, максимально задоволені, дякую.

Світлана, 09.04.2024

В клініці все чистенько, прийом по запису, дуже ввічливий персонал, клініка сподобалася. В клініці робила УЗД щитоподібної залози, УЗД спеціаліст уважно і детально все пояснив, прийом сподобався

Юлія, 05.04.2024

В клініці робила електрокардіограму, щось пішло не так з друком діагностики, лікар довго налаштовувала апарат. Взагалі лікар мені нічого не пояснила, сказала що у мене все добре і все

Юлія, 05.04.2024

Дуже сподобалася клініка, діагностику провели швидко і оперативно, приємна ціна послуги порівняно з іншими клініками, для нас вартість послуг має значення. Клініка сподобалася

Лариса, 01.04.2024

Комфортна клініка, дуже чуйна лікарка-діагност, я задоволена , тільки приємні враження від спілкування, дякую.

Лілія, 13.03.2024

Дуже професійний та ввічливий персонал, обслуговування на найвищому рівні.

Людмила, 12.03.2024

Все сподобалося, діагностику зробили добре, дякую.

Дарья, 11.03.2024

Дуже сподобалася клініка. Все пройшло добре. Було все супер у клініці. Сама клініка дуже зручна та комфортна. Мені дуже сподобалося у цій  клініці буквально усе.

Ростислав, 10.03.2024

Все чудово пройшло, все було прекрасно. Мене все повністю влаштувало у клініці.

Юлія, 10.03.2024

Дуже сподобалася клініка, дуже задоволена самою клінікою. Все досить добре пройшло.

Іннеса, 07.03.2024

Сподобалася клініка, в самій клініці охайно, чисто, зручно. Все зробили обережно, якісно та швидко. Не було ніде черг, не прийшлося ніде чекати.

Соната, 04.03.2024

Все добре пройшло. Клініка хороша, нема ніяких зауважень до клініки.

Олена, 23.02.2024

Нам дуже сподобалося у клініці. Лікар теж дуже сподобався, видно що людина на своєму місці. Персонал у клініці дуже привітний, уважний.Все дуже добре пройшло, ми задоволені.

Марія, 21.02.2024

Хороша клініка. Все нормально пройшло. У клініці дуже хороше обслуговування, привітний персонал.

Світлана, 21.02.2024

Залишилась задоволена перебуванням в клініці, лікар який робив УЗД дуже позитивний та кваліфіковано все провів.

Роман, 21.02.2024

Візитом до клініки залишилась задоволеною. й відношенням й робота, усе сподобалось.

Лариса, 17.02.2024

Лікар який проводив УЗД дуже кваліфікований, все детально та чітко пояснив. Атмосфера в клініці була дуже гарною, дівчата на ресепції були приємні, я залишився задоволений.

Олександр, 17.02.2024

Все пройшло чудово, дівчата на ресепції були дуже привітні, лікар який проводив УЗД також був привітним, в клініці дуже хорошо аппаратура. Мені все сподобалось

Лідія, 17.02.2024

Діагностику провели добре, акуратно, швидко та інформативно, дякую.

Аріна, 13.02.2024

Клініка комфортна, роботою персоналу також задоволений, був на прийомі та діагностиці, все сподобалося, записаний повторно. Дякую за сервіс!

Андрій, 10.02.2024

Дуже ввічливе та турботливе ставлення до клієнтів.

Анна, 09.02.2024

Залишилась задоволеною, бо лікар який зробив мені УЗД, одразу проконсультував по висновку.

Олена, 09.02.2024

Все сподобалося, персонал уважний, все розказали і пояснили

Вікторія, 07.02.2024

вул. Євгена Коновальця, 34-А.