Стоматологічна династія на м. Голосіївська

Інформативна дентальна діагностика є запорукою успішного стоматологічного лікування. Пройти таку діагностику ви можете в клініці «Стоматологічна династія» на м. Голосіївська. До ваших послуг надається конусно-променеве КТ на апараті Vatech виробництва Південної Кореї, радіофізіографія на апараті CSN Industrie (Італія), панорамна рентгенографія та інше. ще

• Пн-Сб: 9:00-21:00
  • Нд: вихідний

пр-т Голосіївський, 58 а. На карті

Голосіївський , м.Голосіївська, м.Деміївська

Клініка «Стоматологічна династія» на м. Голосіївська незмінно дотримується високих стандартів якості і прагне забезпечити лікарів і пацієнтів найбільш сучасним діагностичним обладнанням для проведення ортодонтичного, ендодонтичного, пародонтичного і хірургічного лікування. З цією метою в клініці використовується сучасний апарат КТ конусно-променевого типу Vatech (Південна Корея), а також радіовізіограф CSN Industrie (Італія).

Комп'ютерний томограф Vatech спеціально призначений для отримання повної інформації про анатомію щелепно-лицьової ділянки в найдрібніших подробицях. Важливою особливістю є і безпека роботи апарату Vatech, адже завдяки технології конусно-променевої томографії пацієнт отримує обмежену дозу опромінення. Для порівняння доза опромінення на апараті дорівнює 5-годинному польоту в літаку, саме тому таких знімків можна робити кілька в день!

КТ Vatech - це інноваційний універсальний апарат з функцією динамічної візуалізації. На даному апараті можна провести розшифровку для планування імплантації зубів, яка буде включати вимір ширини і висоти альвеолярного відростка з точності до десятих часток міліметра.

Незамінний КТ Vatech і в ендодонтичному лікуванні, адже він дозволяє на власні очі побачити топографію каналів, а саме їх кількість і місце розташування, завдяки чому ендодонтичне лікування стає більш передбачуваним. У пародонтології КТ також необхідна, адже вона дає можливість оцінити стан тканин навколо зуба в різних проекціях.

Також в клініці активно використовується радіофізіограф CSN Industrie для отримання моментальних прицільних знімків в межах 1-3 зубів. Даний апарат дає можливість підвищити точність дослідження, отримати неймовірно детальну картинку і знизити променеве навантаження.

Застосування цифрового датчика замість застарілої плівки дозволяє в лічені секунди отримувати готові знімки, піддавати їх цифровій обробці в потрібному для діагностики ракурсі і зменшити експозицію. Так, дентальна радіовізіографія може проводитися вагітним жінкам у другому триместрі.

Дослідження хворого зуба проводиться перед лікуванням, для постановки діагнозу. Можуть знадобитися знімки і під час лікування, а також обов'язково виконується контрольний знімок по завершенню лікування для того, щоб на власні очі побачити його результати і дати гарантію.

Дентальні дослідження, які проводяться в клініці «Стоматологічна династія» на м. Голосіївська:

• цифрова рентгенографія зуба;
  • панорамний знімок (дитячий і дорослий);
  • рентген скронево-нижньощелепного суглоба (відкрита / закрита щелепа);
  • КТ верхньої / нижньої щелепи (120 на 85 мм);
  • КТ обох щелеп в прикусі;
  • КТ придаткових пазух носа (120 на 85 мм);
  • КТ сегменту (80 на 50 мм / 50 на 50 мм).

Все пройшло дуже добре. Клініка сподобалась.

Анастасія, 02.12.2023

Качество и цена соответствуют уровню 21 века.

Михаил, 13.03.2020

Рекомендую! Делала КТ, быстро. Хороший и вежливый персонал.

Нанаева Инна, 20.11.2019

Все хорошо, отлично. Осталась довольна качеством обслуживания в клинике. Я сначала не смогла найти, где это, потом определилась. Все нормально, вполне доступное место, удобно, хороший сервис.

Мария, 01.03.2019

Очень профессионально все сделали. Девушки на рецепции очень вежливые.

Роман, 16.02.2019

ул. Щербаковского 45 А, 2 этаж. На карті