МедЦентрСервіс, медична клініка

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Медична клініка МедЦентрСервіс надає пацієнтам можливість пройти УЗД-діагностику і функціональну діагностику, а також зайнятися лікуванням хвороб за такими напрямками: дерматологія, гінекологія, маммология, урологія, проктологія, андрологія, венерологія, сексопатологія, косметологія. Ефективне лікування та комфортне перебування - кілька переваг клініки з цілого ряду, які відчуває кожен пацієнт в стінах даного медичного закладу. Наприклад, високоінформативна діагностика, проведення якої можливо завдяки інноваційній технічної оснащеності клініки, дозволяє успішно проводити курс лікування. ще

• Пн-Сб: 7:30-20:00

вул. Кловський узвіз, 18. На карті

Печерський , м.Арсенальна, м.Кловська, м.Печерська

Медична клініка МедЦентрСервис працює в наступних напрямках: андрологія, урологія, проктологія, гінекологія, дерматологія, косметологія, венерологія, сексопатологія, маммология. На окрему увагу заслуговує можливість пройти в стінах клініки УЗД-діагностику, а також функціональну діагностику, що істотно заощаджує час пацієнтів, адже прийшовши на консультацію до лікаря при необхідності можна відразу обстежитися.

Види діагностики, які проводять в медичній клініці МедЦентрСервіс:

• УЗД:
    • органів черевної порожнини;
    • нирок, сечового міхура і простати;
    • органів мошонки;
    • УЗД в гінекології (вагінальний датчик);
    • молочних залоз;
    • щитовидної залози.
  • діагностика волосся, а також шкіри голови:
    • визначення типу шкіри голови і волосся;
    • дослідження загального стану шкіри голови і волосся;
    • визначення кількості, стану і розміру волосяних фолікул;
    • дослідження стану волосся від кореня до кінчика (по довжині);
    • для діагностики алопеції (облисіння) проводиться підрахунок на квадратний сантиметр щільності волосся, підрахунок в різних зонах голови кількості волосся, а також розрахунок кількості волосся (загального);
    • дослідження співвідношення в різних зонах голови волосся різного діаметру;
    • оцінка інтенсивності випадання волосся, швидкості і фаз росту волосся;
    • дослідження волого-регулюючих і себо-регулюючих процесів в волоссі і фолікулах (волосяних) від коренів і до кінчиків;
    • представлення отриманих даних (графіки), а також наочне зіставлення даних з нормами (для брюнетів, блондинів, шатен і рудих).
  • дослідження (дерматоскопічне) шкірних пігментних утворень;
  • рання діагностика меланом;
  • проведення загального аналізу сечі в будь-який час дня в найкоротші терміни: пацієнт отримує результат аналізів відразу ж під час прийому у лікаря, завдяки чому лікування може бути призначено під час первинної консультації у фахівця, а не при повторному візиті до лікаря;
  • люмінесцентна діагностика дерматологічних захворювань (стригучий лишай, грибкові ураження шкіри, мікотоксинів і ін.);
  • гінекологія:
    • кольпоскопічні діагностика за такими класифікаціями: Римська 1990 року, професора Є.В. Коханевич, Ріо-де-Жанейро 2011, Барселонская 2003 р .;
    • сальпінгографія (дослідження маткових труб і порожнини матки).
  • проктологія (аноскопія, ректороманоскопія, колоноскопія, іригоскопія);
  • урологія:
    • бужирование застосовується для діагностики захворювань уретри;
    • катетеризація уретри, сечового міхура і сечоводів (діагностика деяких захворювань);
    • рентгенологічне дослідження;
    • сцінтіографіі (радіоізотопна ренографія) нирок;
    • уретроскопія (дослідження слизової оболонки сечівника);
    • урофлоуметрия;
    • цистоскопія.

Устаткування медичної клініки МедЦентрСервис:

• система ультразвукової діагностики MyLab 20 plus (УЗД) з конвексним, лінійним, вагінальним і ректальним датчиками;
  • діагностична тріхоскопіческая система Aramo SG (єдина в своєму роді модель з вбудованою лампою (ультрафіолетової), призначеної для стерилізації лінз);
  • дерматоскоп Heine Delta 20 (Німеччина);
  • аналізатор сечі DocUReader 77 Elektronika (Угорщина);
  • лампа Вуда;
  • кольпоскоп МК-200 з цифровою відеосистемою.

Клініка хороша, зручна, комфортна. Все дуже сподобалося у цій клініці.

Олександр, 27.03.2024

Діагностику провели швидко, якісно, я задоволений роботою клініки

Олександр, 27.03.2024

Я задоволена комфортомм в клініці та проведеною діагностикою, все добре, дякую.

Катерина, 15.03.2024

Сподобалося у клініці.Все було чисто, комфортно, дуже приємно зустріли у самій клініці.

Марія, 14.02.2024

Проходила в цій клініці діагностику, сподався лікар, професійно все зробив, я задоволена. Дякую!

Лариса, 02.02.2024

ул. Павловская, 26/41. На карті