Астарта, клініка гінекології

У діагностичному центрі «Астарта» застосовується УЗ-дослідження для виявлення різних гінекологічних патологій, підтвердження вагітності, визначення розмірів, ваги, статі і життєздатності майбутньої дитини. Для виявлення злоякісних або доброякісних змін шийки матки в центрі проводять кольпоскопію. ще

вул. Тверська, 2 (вул. Єжи Гедройця, 2). На карті

Печерський , м.Палац Україна

У діагностичному центрі «Астарта» для досягнення високої точності при розпізнаванні хвороб і постановці діагнозу фахівці використовують метод УЗД. Для подальшого уточнення результатів, отриманих при ультразвуковому дослідженні, клініка пропонує широкий спектр лабораторних досліджень.

Метод УЗД в ДЦ «Астарта»

Так як метод УЗД відомий своєю безпекою, в центрі його активно застосовують для діагностики вагітності й в акушерстві. З метою визначення стану плода, пацієнтки клініки мають можливість пройти УЗ-діагностику в I триместрі (рекомендується на 5-6 тижні вагітності), в II і III триместрах. А за допомогою якісного обладнання фахівець центру зможе виявити будь-які можливі патології розвитку ембріона.

Проведення кольпоскопії в ДЦ «Астарта»

Кольпоскопію фахівці проводять за допомогою бінокулярного кольпоскопа (збільшує до 30 разів) для оптичної візуалізації і своєчасного діагностування доброякісних або злоякісних змін шийки матки. Цей метод не має протипоказань, може проводитися без або з застосуванням спеціальних тестів.

Головні завдання при застосуванні кольпоскопа:

• диференціювати новоутворення (доброякісні від злоякісних);
  • виявити вогнища ураження;
  • відобразити загальний стан піхви і слизової шийки матки.

Все чудово пройшло. У клініці зроблено все для людей, персонал привітний.

Вікторія, 26.12.2023

Залишилась задоволеною, лікар добре оглянув під час УЗД, та трохи проконсультував одразу. Усе пройшло на найвищому рівні.

Софія, 13.12.2023

Можна описати візит в цей центр одним словом «балаган». Лікарка і на ресепшені, і в кабінеті і скрізь без халата (він валяється на дивані в приймальній), просто у вуличних чоботах. Мені робили узд, стояла вже роздягнена, двері розчинені всім окей; медичний персонал метушиться, не знає де що лежить; лікар спішить, тому нормально поговорити теж не вийшло. Коли дійшло до оплати вартість виявилась дорожча заявленої.Оплата через термінал недоступна «не працює»- переказ на карту на вибір.

Анастасія , 01.11.2023

Все понравилось, все нормально. Визитом довольна.

Катерина, 10.11.2017

Печерский

пр. Владимира Ивасюка, 4 корпус 5. На карті

Оболонский

4.7

ул.Николая Пимоненко, 10-А. Городская стоматологическая поликлиника, 3 этаж, кабинет 308. На карті