На время карантина DOC.ua принимает заявки в обычном режиме - 24/7

ДВ, медичний центр

Медичний центр
Акушерство, Венерологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Мамологія, Неврологія, Психотерапія, Репродуктологія, Сексологія, Терапія, Урологія, Ендокринологія ще

Медичний центр «ДВ» був створений 1998 року. Це перша приватна клініка Львова. Вона розташована в центрі міста і надає комплексну медичну допомогу ще

• Сб-Нд: вихідний

вул. Дорошенка, 65. На карті

Галицький

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

У медичному центрі «ДВ» займаються лікуванням хвороб гінекологічного, урологічного, дерматовенерологічного, терапевтичного, мамологічного, гастроентерологічного, ендокринологічного та неврологічного профілей. До послуг пацієнтів медичного центру –  сучасне обладнання, кваліфіковані лікарі та привітний персонал

Основи роботи клініки

В клініці працюють такі спеціалісти:

• гінеколог
  • гастроентеролог
  • судинний хірург

Клініка пропонує:

• висококваліфіковану лікарську консультацію
  • комплексна діагностика в лабораторних умовах;
  • УЗ дослідження
  • встановлення діагнозу
  • призначення лікування та профілактика не виходячи за межі закладу
  • послуги медичної сестри для догляду за пацієнтами
  • послуги масажиста.

В «ДВ» приймають лікарі таких спеціальностей:

• гінеколог (займається лікуванням безпліддя, хвороб, що передаються статевим шляхом, ерозії, порушень менструального циклу, ендометріозу, запальних процесів жіночих статевих органів)
  • уролог (займається лікуванням безпліддя, уретриту, фімозу, простатиту, аденоми простати, циститу, пієлонефриту, TORCH інфекцій)
  • дерматовенеролог  (займається лікуванням вугрової висипки, грибкових захворювань, дерматитів, екземи, алопеції, псоріазу)
  • терапевт (займається лікуванням стенокардії, бронхіту, гострих респіраторних хвороб, пневмонії, гіпертонічної хвороби)
  • мамолог (спеціалізується на лікуванні фіброаденоми, мастопатії, злоякісних утворень молочних залоз)
  • ендокринолог (займається лікуванням діабету, ожиріння, гірсутизму, хвороб щитовидної залози)
  • психотерапевт (спеціалізується на позбавленні від страхів, тривог, безсоння, дратівливості, депресії, неврозу, неврастенії і ін.)

Обладнання, що використовується в центрі «ДВ»:

• апарат ультразвукової діагностики - в цілях дослідження внутрішніх органів, систем. Дозволяє відстежити функціонування органів, виявити структурні зміни в них, простежити розвиток патологічних процесів
  • кольпоскоп - для візуального огляду піхви і шийки матки, процедура проводиться за допомогою високоточної оптичної лінзи, яка знаходиться в кольпоскопі

Мені все сподобалося - і обслуговування і лікарі.

Роман, 23.02.2018

Сама клініка комфортна, але кабінет не повністю укомплектований.

Мирослава, 26.10.2017

У клініку звертаємось уже багато разів, але не подобається що немає системи знижок для постійних клієнтів на повторні прийоми.

Дар'я, 27.02.2017

Все було вчасно і швидко. Все сподобалося.

Юрій, 23.12.2016

Я прийшов на вказаний час, одразу мене лікар запросив, видали бахіли, все було на вищому рівні.

Сергій, 24.09.2015