Львов
Врач онлайн
ДВ, медичний центр

Отзывы о клинике ДВ, медичний центр

104отзыва
add_box Акушерство Венерология Гастроэнтерология Гинекология Маммология Неврология ... еще
Медичний центр «ДВ» був створений 1998 року. Це перша приватна клініка Львова. Вона розташована в центрі міста і надає комплексну медичну допомогу як дорослим так і дітям
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 18:00 access_time_filled сб : выходной access_time_filled вс : выходной
вул. Дорошенка, 65на карте
Галицкий
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Ваша оценка клинике
24 отзыва
Ангеліна 22 Февраль 2024
Лікар, Миронович Богдан Тадейович, дуже досвідчений, гарно вразив. Ми не очікували, що на першому прийомі буде настільки чітко описана наша ситуація і проблема, з якою ми стикнулися. Я дуже вдячна лікарю за консультацію
Руслан 16 Февраль 2024
Все сподобалось у клініці.
Тетяна 14 Февраль 2024
Сподобалося у клініці. Все добре пройшло. Привітний персонал, чисто, акуратно, комфортно.
Ірина 14 Февраль 2024
Хороша клініка.
Єгор 14 Декабрь 2023
Все добре пройшло.
Юрій 08 Ноябрь 2023
Консультація сподобалась.
Оксана 20 Октябрь 2023
Я чекала на прийом двадцять хвилин, потім прийшов лікар, але лікар був інший, клініка не попередила. Прийом був десять хвилин. За таку вартість, короткий прийом, інший лікар - дуже слабо. Консультація іншого лікаря не сподобалось, взагалі не зрозуміло якої категорії лікар і чи був це дерматолог
Віолета 14 Сентябрь 2023
Не сподобалося те, що тільки коли я прийшла до клініки дізналася, що лікаря немає, але в той же момент, добре що змогли перенести консультацію наступного дня.
Ірина 05 Июль 2023
Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів чемний та професійний персонал.
Олена 04 Июль 2023
Візитом задоволена.