Ок Клінік

Відгуки про клініку Ок Клінік

add_box Кардіологія Неврологія Онкологія Психотерапія УЗ-діагностика Ендокринологія
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Спеціалізована висококваліфікована медична допомога, діагностика експертного рівня за допомогою сучасного обладнання: електрокардіографія, ехокардіограяфія, тредміл-тест, ультразвукове дослідження (УЗД), доплерографія, електроенцефалографія (ЕЕГ), Холтер-моніторинг та ін. Консультації лікарів: терапевта, кардіолога, гастроентеролога, пульмонолога, ендокринолога, ревматолога, гематолога, невролога, епілептолога, психотерапевта, нефролога, дерматовенеролога, судинного хірурга. Зручний денний стаціонар.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 16:00
Харківське шосе, 121, Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх корпус Вна карті
Дарницький м.Вирлиця
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
136 відгуків
Марія 16 Травень 2024
Хороша клініка, зауважень не було
Ольга 08 Травень 2024
Гарна, хороша, комфортна клініка. Все було гарно у цій клініці.
Любов 26 Квітень 2024
Гарна клініка, залишилися задоволена обслуговуванням у цій клініці. Пройшло все добре. Дякую.
Діана 18 Квітень 2024
Важко трохи знайти дану клініку, знаходиться вона у простій лікарні, але вказівників ніяких немає.
Юлія 16 Квітень 2024
Дівчата на рецепції привітні, лікар, що проводив УЗД, усе докладно, зрозуміло пояснив, а ось консультація у гастроентеролога Скибало Світлани Анатоліївни, мені не сподобалась, виникло відчуття, що я не на консультації, а на уроці в якомусь медичному закладі.
Юлія 15 Квітень 2024
Просто нульовий комфорт у цій клініці.
Надія 12 Квітень 2024
Все прекрасно було у цій клініці.
Оксана 06 Квітень 2024
Все сподобалося у цій клініці. Все було добре. Повністю все влаштувало, абсолютно немає ніяких нарікань.
Вадим 06 Квітень 2024
Сподобалася клініка. У клініці дуже  комфортна обстановка.
Ольга 22 Березень 2024
Клініка хороша, зауважень до персоналу не було, планую звернутися в клініку ще
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right